Рекомендовано спланувати цикл уроків мужності

14 серпня 2014
70
Середній бал: 5 із 5

У листі Міністерства освіти і науки України рекомендовано спланувати цикл уроків мужності, лейтмотивом яких має стати любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників.

Міністерство освіти і науки України (МОН) рекомендує у навчальних закладах спланувати цикл уроків про мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави. Про це йдеться в листі МОН від 13.08.2014 № 1/9-412.

Такі уроки стануть фундаментом формування в дітей та молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, які проявили нині захисники Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.

Темами цих уроків мають бути мужність українських військових та добровольців, їх вірність українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством та, не зважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян. Варто згадати і про українців, які приймають у себе родини, що вимушені покинути свої рідні домівки.

На вибір навчального закладу можна влаштовувати зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами, відвідання військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у межах проведення заходів антитерористичної операції та проходять реабілітацію, виступи дитячих творчих колективів, написання листів солдатам у межах Всеукраїнської акції «Лист пораненому», що триває.

МОН також радить розміщувати анонси про проведення уроків мужності на офіційних сайтах органів управління освітою, навчальних закладів.

logo