text
Педрада

ІКТ: урізноманітнюємо музичні заняття

  • 1 лютого 2016
  • 91

У дитячому садку комп’ютер давно використовують як засіб розвитку творчих здібностей дитини й активізації педагогічного процесу. Однак інформатизація сфери музичного виховання дошкільників відбувається все ж з певною затримкою. Саме тому в ювілейному числі журналу «Музичний керівник» № 01/2016 презентовано досвід авторів-розробників динамічних «комп’ютерних» пригод, пізнавальних музичних ігор та пісень про диво-техніку для опанування дітьми «секретів» музики

У дитячому садку комп’ютер давно використовують як засіб розвитку творчих здібностей дитини й активізації педагогічного процесу. Однак інформатизація сфери музичного виховання дошкільників відбувається все ж з певною затримкою. Саме тому в ювілейному числі журналу «Музичний керівник» № 01/2016 презентовано досвід авторів-розробників динамічних «комп’ютерних» пригод, пізнавальних музичних ігор та пісень про диво-техніку для опанування дітьми «секретів» музики.

В умовах тотальної інформатизації суспільства перед фахівцями з музичного виховання постає проблема: Як прищепити дитині ХХІ століття інтерес до музичного мистецтва, розвинути її музичний смак? Як допомогти їй полюбити спів? Відповіді на ці запитання шукайте у статті «Застосування комп’ютерних технологій в організації співочої діяльності у дитячому садку».

Своєрідне продовження окресленої теми — конспект музичного заняття «Пригоди Мобілайчика в Музичному Королівстві», яке має на меті ознайомити дітей із «музичними можливостями» комп’ютера. Досвідчені автори-практики радять застосувати ІКТ також під час невеличких сеансів музикотерапії просто «з порогу» дитячого садка — для гармонізації емоційного стану дітей уранці. Про це докладніше — у матеріалі «Тиждень «Ранкових зустрічей».

Для справжнього «музичного чарівника» — немає нічого неможливого. Можна навіть огорнути дітей фантазійним шлейфом музики зими, навчити дослухатися до шепоту снігу та крижаного голосу вітру, кружляти в таночку з метелицею та грати мелодію бурульок — ці секрети подано в матеріалі «Зимова фантазія».

А ще у цьому числі для вас актуальні вже взимку сценарії до свята Восьмого березня, кольорова пам’ятка «Чому музика? Плюси музичного виховання», яку можна розмістити в інформаційному куточку, використати під час виступів на батьківських зборах, на засіданнях методичних об’єднань. Тобто завжди мати професійні яскраві «аргументи» напохваті.

Редакція журналу «Музичний керівник» працює для вас вже п’ять років. Обсяг професійної корисної інформації сягнув близько 4000 тисяч сторінок, надруковано понад 500 пісень, 100 сценаріїв свят.

Але не забувайте, попереду — все найцікавіше! Тож будьте з нами — на високій ноті!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк