У школах Тернопільщини працюватимуть по-новому

6 серпня 2014 18
З вересня планують запровадити унікальний комп’ютерний проект у кількох навчальних закладах Тернопільської області.

На Тернопільщині з нового навчального року почнуть запроваджувати унікальний комп’ютерний проект «Нова школа», подібних якому в Україні немає. Автор і розробник проекту  — заступник директора Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти — Володимир Пастернак.

Проект спрямовано на підвищення якості освіти, а також на посилення батьківського котролю. Вчителі виставлятимуть оцінки в електронному журналі, а батьки отримуватимуть їх у вигляді sms-повідомлень на мобільний телефон. Також педагоги зможуть писати у ньому й зауваження учневі.

Програма в автоматичному режимі щотижня формуватиме звіт про оцінки дитини, відвідування занять, поведінку. Ці дані батьки отримуватимуть на свої електронні скриньки або мобільні телефони. Навіть якщо вони за кордоном, то бачитимуть оцінки й реагуватимуть відповідним чином на навчання сина чи доньки.

Проект «Нова школа» створено також з навчальною метою. На сайті вчителі розміщуватимуть курси з усіх, принаймні охоплених ЗНО, предметів, тести для школярів, відео-уроки.

Для учнів з’явиться можливість спілкуватися з педагогами й однокласниками у соціальній мережі на сайті школи.З часом такі мережі в різних школах планують об’єднати. Тож діти зможуть спілкуватися зі своїми ровесниками з усієї області, а вчителі — обмінюватися корисною інформацією та працювати над спільними проектами.

«Нова школа» — це інтернет-портал, який можна налаштовувати під різні навчальні заклади. З вересня вчитися та працювати по-новому будуть у кількох навчальних закладах області. А з січня до них приєднаються й інші тернопільські школи.

В обласній раді також зауважують, що впровадження проекту може зіштовхнутися з перешкодами, але переконують, що «Нова школа» обов’язково запрацює на Тернопільщині.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль