Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Організація медичного обслуговування дітей

  • 29 липня 2014
  • 60

У серпневому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ви дізнаєтеся, як організувати якісне медичне обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Серпневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу» присвячено організації медичного обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Важливою ланкою медичного обслуговування дітей є організація та проведення профілактичних медичних оглядів дітей віком п’яти-шести років в умовах дошкільного навчального закладу. Такі огляди можна організувати та провести лише спільними зусиллями лікарів закладу охорони здоров’я та медичних працівників дошкільного навчального закладу. У публікації на цю тему розглянуто процеси підготовки, оформлення та аналізування результатів профілактичних медичних оглядів дітей в умовах дошкільного навчального закладу. Окрім того, подано порядок підготовки до профілактичних медичних оглядів дітей віком п’яти-шести років.

Медичній сестрі неодмінно стане в пригоді публікація, у якій розкрито досвід впровадження найпоширеніших форм фізкультурно-оздоровчої, лікувально-профілактичної та санітарно-просвітницької роботи з батьками в дошкільному навчальному закладі. А також комплекс вправ з лікувальної гімнастики для зміцнення опорно-рухового апарату дітей.

Окрему публікацію присвячено особливостям роботи з дітьми з вадами зору в спеціальному дошкільному навчальному закладі. У ній деталізовано курс корекційних занять із вчителем-дефектологом (тифлопедагогом) та основні методи апаратного лікування порушень зору в дітей. Окрім того, подано розвантажувальні профілактичні вправи для очей.

До того ж у цьому номері журналу розкрито особливості проведення теоретико-практичного семінару з профілактики йододефіциту для медичних сестер дошкільних навчальних закладів, проаналізовано роль осередків рухової активності у фізичному розвитку дошкільників, висвітлено вплив загартування на організм дитини.

Усе це та багато іншої корисної інформації — на сторінках серпневого номера журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк