Гурткова робота

24 липня 2014 57
Як правильно організувати дитячий хор у школі, на що необхідно насамперед звертати увагу керівникові хору під час роботи з дітьми-хористами — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках фахового журналу.

Публікації липневого числа журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014 присвячені заняттям з гурткової роботи.

Не секрет, що на уроках музичного мистецтва не всім педагогам удається повною мірою прилучити учнів до музики — вічна нестача часу й доволі жорсткі рамки навчальної програми не завжди дають «розвернути крила». Натомість значно більша свобода дій відкривається вчителеві на заняттях з гурткової роботи. Саме цій темі ми вирішили присвятити тематичний випуск журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014.

У тематичному випуску «Гурткова робота» журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014 ви маєте змогу докладно дізнатися про алгоритм створення авторської навчальної програми: яка має бути послідовність дій, як слід будувати структуру програми та оформлювати її. Усе це — у публікації «Створюємо авторську навчальну програму», до якої до того ж додано приклад оформлення програми факультативного курсу.

Як правильно організувати дитячий хор у школі, на що необхідно насамперед звертати увагу керівникові хору під час роботи з дітьми-хористами, яким має бути репертуар шкільного хору — читайте в публікації, присвяченій секретам успішної діяльності шкільного хору.

Якщо вам спаде на думку опанувати з дітьми на гурткових музичних заняттях гру на блок-флейті, вам неодмінно стане у пригоді стаття «Чарівна флейта». У цій публікації ви знайдете практичні рекомендації для початкового етапу гри на цьому духовому інструменті, а також додатки — пісні, аранжовані для вокального дитячого ансамблю з додаванням блок-флейт, та партитури-схеми до цих пісень. За схемами дітям зручно займатися вдома, щоб закріпити навички, набуті на занятті. Також до цієї публікації є корисний додаток — з ним ви можете ознайомитися на сторінці теми «Корисні додатки» у рубриці «Музична вітальня».

Пропонуємо вам оновити репертуар вашого шкільного театру, включивши до нього авторську віршовану казку «Гуси-лебеді». Зрештою, у постійній рубриці «Нототека» для вас — добірка пісень, які ви зможете використати як під час гурткової роботи, так і під час звичайних уроків музичного мистецтва.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль