Очікується спрощення процедури передачі дошкільних навчальних закладів з державної у комунальну власність

23 липня 2014
49
Середній бал: 5 із 5

Парламент підтримав у першому читанні законопроект «Про внесення змін до статті 4 закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» (щодо дошкільних навчальних закладів).

Метою закону є спрощення процедури передачі нерухомого майна, яке перебуває у державній власності, у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів, що сприятиме розвитку дошкільної освіти, соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі.

Згідно з документом, передача нерухомості буде здійснюватися за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, за погодженням з Міністерством фінансів України, Фондом державного майна України і Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Розширювати мережу дошкільних навчальних закладів в Україні мають намір за рахунок відновлення роботи дитячих садків, які раніше були закриті у зв'язку з погіршенням демографічної ситуації в країні, як зазначено у пояснювальній записці. Крім цього, документ передбачає відкриття нових дошкільних навчальних закладів.

Ініціативу може бути реалізовано за умови, якщо органи місцевого самоврядування візьмуть на себе зобов'язання використовувати приміщення за цільовим призначенням і не відчужувати нерухомість, призначену для дитячих садків, у приватну власність.

logo