У МОН відбулася Всеукраїнська нарада з питань дошкільної освіти

10 липня 2014 27
9 липня під головуванням Павла Полянського, заступника міністра освіти і науки України, відбулася Всеукраїнська нарада з питань цілей, змісту та форм дошкільної освіти. 

9 липня в Міністерстві освіти і науки України відбулася Всеукраїнська нарада з питань цілей, змісту та форм дошкільної освіти.

У нараді, що проходила під головуванням Павла Полянського, заступника міністра освіти і науки України, взяли участь представники громадських організацій, зокрема голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко, батьківських комітетів, Національної академії педагогічних наук України, вихователів та засобів масової інформації. Напрям «МЦФЕР: Освіта» представляла Лариса Ільченко.

Учасники заходу обговорили питання:

  • рівного доступу до навчання дітей з особливими потребами;
  • оплати праці в дошкільних навчальних закладах;
  • відсудження державою та повернення у державну або комунальну власність будівель та приміщень дитячих садків;
  • навантаження вихователів та інше.

Увага учасників була зосереджена і на питанні збільшення черг у дитячі садки. На часі також — роз’язання нагальних завдань для забезпечення місцями дітей з тих родин, які виїхали з території Криму та східних областей України.

Як зазначив Павло Полянський, сьогодні існування дитячого садка залежить від різних дозвільних паперів та інстанцій, що ускладнює повноцінну роботу дошкільних закладів і педагогічних колективів. Тому ці питання необхідно вирішувати на законодавчому рівні.

Нагадаємо, що для оптимізації роботи з документацією навчального закладу доцільно використовувати інноваційні електронні продукти та системи, зокрема експертно-правову систему «Expertus: Дошкільний заклад» та КОЗА-ДИСКи «Шаблони документів закладу освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах