Визначено переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у ДНЗ

2 липня 2014
108
Середній бал: 5 із 5

Конкурс проводився з метою вивчення, узагальнення та поширення перспективного досвіду роботи з фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах. На базі дошкільних навчальних закладах, які стали переможцями огляду-конкурсу, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України планує проведення всеукраїнських нарад-семінарів.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства, Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти провів заключний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах, який тривав протягом 2013/2014 навчального року.Серед кращих міських дошкільних навчальних закладів

І місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» (м. Буча Київської області).

ІІ місце — дошкільний навчальний заклад № 9 «Барвистий віночок» (м. Кам’янець Хмельницької області)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад № 41 «Центр розвитку дитини» (м. Чернівці).

Серед кращих сільських дошкільних навчальних закладів

І місце — дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Берізка» (село Великі Бубни Роменського району Сумської  області)

ІІ місце — дошкільний навчальний заклад «Колосок» (село Засулля Лубенського району Полтавської області)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад загального типу «Сонячний теремок» (смт Озерне Житомирського району Житомирської області)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий півник» (село Ленінка Березанського району Миколаївської області).

 Серед кращих дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу

І місце — дошкільний навчальний заклад № 205 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату (м. Київ)

ІІ місце — спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 20 «Посмішка» (м. Суми)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторний для ослаблених та частохворіючих) № 43 (м. Рівне).

Із вересня 2014 року планується проведення І етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах серед міських, сільських, шкіл-інтернатів для дітей сиріт, спеціальних шкіл-інтернатів та навчально-виховних комплексів.

Нагородження переможців за домовленістю з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства відбудеться 26 вересня 2014 року.

logo