Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Контроль за діяльністю ДНЗ

  • 18 червня 2014
  • 844

Зустрічайте тематичний номер фахового журналу «Практика управління дошкільним закладом». Цього місяця на його сторінках різнобічно висвітлено питання контролю діяльності ДНЗ та подано корисні рекомендації, що стануть у пригоді керівнику дошкільного навчального закладу.

Нині в освітянських колах — і на державному, і на місцевому рівнях — останнім часом активно обговорюють питання зміни підходів до проведення перевірок. Такий інтерес педагогічної громадськості зрозумілий: кожен прагне, щоб контроль був не приводом для покарання, а інструментом отримання об’єктивної, достовірної інформації про діяльність навчального закладу. Тому нині переглядають окремі нормативні документи, що стосуються державної атестації навчальних закладів, здійснення планових перевірок тощо. І саме червневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом» цілковито присвячено темі «Контроль за діяльністю ДНЗ».

Питання здійснення внутрішнього контролю кожен керівник дошкільного навчального закладу розв’язує по-своєму. Ми поставили собі завданням дещо допомогти у цьому. Наприклад, щодо медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням дітей у дошкільному навчальному закладі. Водночас зорієнтуватися щодо питань внутрішнього контролю можуть допомогти нормативні акти, які затверджують галузеві міністерства та створені ними органи державного контролю. Тому до цього номера ми подали, зокрема, уніфіковану форму акта перевірки дотримання вимог санітарного законодавства в дошкільному навчальному закладі.

Також пропонуємо вам ознайомитися з періодичністю проведення різних видів контролю, порядком державної атестації дошкільного навчального закладу, зокрема організацією діяльності експертної комісії з проведення атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу.

Трапляється, за результатами ревізій органи державного фінансового контролю складають протоколи про адміністративні правопорушення з фінансових питань та провадять справи стосовно керівника дошкільного навчального закладу. Якщо керівник дошкільного навчального закладу упевнений у своїй непричетності до правопорушення та має докази цьому, то він правомочний оскаржувати рішення органів державного фінансового контролю. Як це зробити? Про це читайте на сторінках тематичного номера журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк