Проект, який об’єднує…

17 червня 2014 23
«Про сенс буття, про спільне коло взаємодії, про відчуття і щире запрошення до участі у Національному проекті «Шануймо Україну» — так назвала свій відкритий лист до українців автор проекту Наталія Чуприна.

Організатори Національного проекту «Шануймо Україну» запрошують установи, організації, заклади освіти, колективи, студентську та учнівську молодь, активну українську громадськість світу до участі у Національному проекті «Шануймо Україну».

Проект «Шануймо Україну» не є бізнес-проектом. Це творчий проект, який має на меті об’єднати українців усього світу задля шляху від ушанування своїх традицій, цінностей, культури, надбань, вивчення видатних українських постатей, становлення громадянської позиції до вшанування України у світі як ефективної лідерської держави зі своєю системою цінностей. Про це у своєму відкритому листі до українців написала автор проекту Наталія Чуприна.

Цей проект об’єднує в собі Акцію з однойменною назвою та низку інших проектів: «Українські постаті», «Спільні імена», «Лідер у кожному.

«Я відчувала потребу рік тому, коли проект тільки вимальовувався у моїй голові і нічого подібного ніхто навіть уявити не міг. Я відчуваю зараз. Адже перед очима вже не студенти біля Стели, не міліонний Майдан, не жахливі події січня-лютого у Києві, не марево Криму, Одеси та Східних областей, навіть не Небесна Сотня та літак під Луганськом… Все злилось в очах…злилось в шалено буйний цьогорічний макоцвіт по всій українській землі…Як буйно ж маки цвітуть, уражаючи своєю неповторною красою… Правду кажуть, що мак цвіте там, де пролилася козацька кров…», — емоційно і зворушливо пише Наталія Чуприна.

Організатори запрошують усіх охочих підтримати проект, залучитися до участі, висунути цікаві ідеї щодо його реалізації, поінформувати про проект українську діаспору світу.

Детальну інформацію можна отримати на сайті http://ukrshana.com.ua/.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль