Контроль за діяльністю ЗНЗ

13 червня 2014 32
Зустрічайте червневий номер журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Контроль за діяльністю ЗНЗ», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

До вашої уваги — тематичний номер журналу «Практика управління закладом освіти», присвячений питанням контролю в навчальних закладах. Переглянувши публікації цього номера журналу, ви зрозумієте, що контроль — це інструмент отримання об’єктивної, достовірної інформації про стан діяльності навчального закладу. Правильний добір форм контролю, його систематичність сприяють професійному зростанню педагогічних працівників, виробленню в учнів уміння критично оцінювати свої успіхи і, відповідно, розвитку навчального закладу.

Ви можете ознайомитися з періодичністю проведення різних видів контролю, порядком державної атестації навчального закладу, зокрема організацією діяльності експертної комісії з проведення атестаційної експертизи навчального закладу.

У пригоді вам стануть норми етикету під час заходів державного контролю в навчальному закладі.

Розглянуто особливості планування внутрішньошкільного контролю, його проведення та фіксації результатів. Зокрема, визначено порядок локального моніторингу якості освіти, оцінювання навчальних досягнень учнів, контролю за відвідуванням учнями навчального закладу.

Також у таблиці подано окремі норми законодавства, за порушення яких передбачені адміністративні стягнення.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 06/2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль