Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Творчі ігри на музичних заняттях

  • 13 червня 2014
  • 487

Бажання фантазувати і творити притаманне кожній дитині, і завдання педагога — максимально розкрити його та примножити. Тому вам неодмінно стане у пригоді червневе число журналу «Музичний керівник», на сторінках якого розкрито тему «Творчі ігри на музичних заняттях».

Як відомо, найліпшим інструментом для розвитку уяви дітей є гра, а надто — музична творча гра, яка дає змогу кожній дитині відчути себе в ролі творця. Тож ми вирішили в червневому числі журналу «Музичний керівник» розкрити тему «Творчі ігри на музичних заняттях».

На сторінках журналу  ви знайдете низку публікацій, що висвітлюють розвиток фантазії та творчої уяви дошкільників — зокрема, методичні статті «Музичні творчі ігри для дітей: початок композиторської діяльності» та «Музично-мовленнєвий розвиток дошкільників за допомогою творчих ігор». У першій з них докладно описано класифікацію імпровізаційно-композиторських музичних ігор, визначено особливості кожного з підвидів таких ігор. А в другій — наведено приклади ігор на всі музично-творчі завдання, про які йдеться в тексті.

Практично втілити всі найефективніші принципи творчого розвитку дітей ви зможете, скориставшись конспектом музичного заняття для дітей середньої групи, поданим у публікації «Розвиток творчої уяви дітей за допомогою казки». В основу заняття покладено українську народну казку «Колобок», завдяки якій створено багато цікавих ситуативних епізодів для музичної, рухової діяльності та творчого самовираження дітей. Натомість поради, як дошкільникам подати в ігровій формі інформацію про музичні інструменти — читайте в публікації «Історія дзвіночка, або Як заохотити дошкільників до гри», до якої до того ж додано музично-дидактичні ігри з дзвіночками для дітей молодшого та середнього віку.

Для поповнення вашого ділового портфеля у цьому числі журналу — публікація під назвою «Діагностика музичного розвитку дітей старшого дошкільного віку», де докладно описано параметри та засоби діагностики старших дошкільників під час різних видів музичної діяльності, а також подано відповідні діагностичні ігри та вправи. Також для ваших найстарших вихованців — особливий сюрприз: авторська віршована музична казка «Казка про лінь», до якої додано низку яскравих пісень.

У червневому числі журналу «Музичний керівник», як і завжди, — добірка чудових пісень на літню тематику.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк