Триває проект «Шануймо Україну»

5 червня 2014
44
Середній бал: 5 із 5

Ви активні, креативні, небайдужі до долі рідної країни і її громадян? Тоді Національний проект «Шануймо Україну» саме для Вас. У межах проекту започатковано низку заходів, конкурсів, участь у яких не лише буде цікавою та пізнавальною, а й сприятиме розвитку інтелектуального, творчого потенціалу нашої країни.

У рамках Національного проекту «Шануймо Україну», місія якого закладена в словах «об’єднати, вшанувати, зберегти, поширити, досягти», стартувала Міжнародна акція «Шануймо Україну».

Організатори Акції запрошують до активної участі в ній, а значить, і до її реалізації.

Метою Акції є утвердження духовних цінностей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, активізація державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників центрів дитячої та юнацької творчості, студій тощо.

Оголошено такі номінації:

— найкраща фоторобота;

— найкраще відео;

— найкраща презентація;

— найкращий літературний твір;

— найкраща пізнавальна стаття;

— найкращий мистецький твір;

— найкращий твір декоративно-прикладного мистецтва.

Окремо оголошено конкурс на найкращий логотип проекту «Шануймо Україну».

Окрім того, стартував проект «Спільні імена», який має на меті об’єднати всі організації (заклади, установи тощо) світу, які названі на честь певної величної постаті України. Що їх об’єднує? Чому названі саме так? Чим пишаються? Чим можуть поділитися? Чи не час познайомитися?

Особливу увагу організатори звертають на проект «Лідер у кожному» і створення спільноти «ТАДІГ-ЛуК» (творча, ініціативна, дослідницька, активна група), основною метою, величною місією якої розглядається побудова шляху від лідера-учня до лідера-суспільства та створення умов для цього.

Детальна інформація — на офіційному сайті.

logo