Професійні видання зі ЗНИЖКОЮ 50%

30 травня 2014
44
Середній бал: 5 із 5

До Дня захисту дітей МЦФЕР: Освіта робить приємний подарунок для педагогів. Лише протягом тижня Ви зможете придбати будь-які випуски журналів чи КОЗА-ДИСКів, що раніше вийшли у світ, зі ЗНИЖКОЮ 50%.

Робота з дітьми — Ваше покликання? Разом із виданнями МЦФЕР: Освіта Ви будете в курсі всіх освітніх новинок та професійно вдосконалюватиметеся. Спеціально до Міжнародного дня захисту дітей ми підготували для Вас ВИНЯТКОВУ ПРОПОЗИЦІЮ.

Лише протягом тижня — із 30 травня до 6 червня — Ви можете замовити в редакції потрібні Вам попередні випуски улюблених професійних видань ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%. Ознайомитися зі змістом кожного числа журналу чи випуску КОЗА-ДИСКа та замовити необхідний можна на порталі на сторінці видання в розділі «Архів».

Наприклад: «Шаблони документів закладу освіти»

Чому варто оформити замовлення в редакції ПРОСТО ЗАРАЗ?

Ви маєте для цього кілька причин:

  1. Послуга РЕТРОПЕРЕДПЛАТА доступна тільки в редакції — просто оберіть потрібний випуск журналу чи КОЗА-ДИСКа, замовте й використовуйте у своїй роботі.
  2. Ви отримуєте знижку 50% на всі журнали й КОЗА-ДИСКи — за певного бюджету Ви зможете придбати ВДВІЧІ або навіть УТРИЧІ більше журналів чи CD.
  3. Передплата в редакції — завжди зручно! Ви заощаджуєте свій час. Телефонуйте за номером 0 (44) 586-56-06 або в будь-який час доби обирайте й замовляйте видання на порталі освітян України «Педрада».
  4. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте своє замовлення вчасно — Вам не доведеться вирішувати проблеми з доставкою самостійно.

Тож поспішайте скористатися вигідною пропозицією від МЦФЕР: Освіта!

logo