Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

У МОН затвердили зміни до Умов прийому до ВНЗ України

  • 29 травня 2014
  • 18

Міністерством освіти і науки України визначено умови прийому абітурієнтів до ВНЗ цього року. Відповідні зміни було затверджено наказом «Про внесення змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році» від 07.05.2014 № 553. Пропонуємо ознайомитися з ними.

Міністерство освіти і науки України (МОН) затвердило зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році. Наказ «Про внесення змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році» від 07.05.2014 № 553 підписав Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Про це повідомляє офіційний веб-сайт відомства.

Згідно з наказом дату прийому заяв та документів від абітурієнтів перенесено, тому вступна кампанія 2014 року розпочнеться 11 липня. Однак дата завершення прийому заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти залишається незмінною — 1 серпня не пізніше 12:00. Строк подачі документів особами, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають проходити співбесіду, закінчиться 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени у ВНЗ будуть проведені з 25 липня до 1 серпня.

Абітурієнти, які проходитимуть творчі конкурси, мають також встигнути подати документи до 24 липня. Творчі конкурси проводитимуться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

Передбачено, що рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетні місця буде оприлюднено вищими навчальними закладами 2 серпня не пізніше 12:00, а зарахування вступників відбудеться протягом 11 — 18 серпня.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має подаватися особисто вступником.

Крім того, особливістю вступної кампанії 2014 року є зменшення ваги шкільного атестату, максимальний бал якого складатиме 60 балів. Внесений до Єдиної бази за 12-бальною шкалою, середній бал атестату про повну загальну середню освіту автоматично буде переведено у 60-бальну шкалу з використанням коефіцієнту «5».

Додаткові бали при вступі отримають абітурієнти, які є призерами IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук й нагороджені дипломами I-ІІІ ступенів або вступники, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів України.

Ознайомтеся з умовами прийому до ВНЗ у 2014 році докладніше.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк