Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Оцінювання учнів на уроках музичного мистецтва

  • 28 травня 2014
  • 63

До вашої уваги пропонуємо травневе число журналу «Учитель музичного мистецтва», на шпальтах якого висвітлено непросту та відповідальну тему — «Оцінювання учнів на уроках музичного мистецтва», а також розміщено чимало цінних порад і рекомендацій.

Побачило світ травневе число журналу «Учитель музичного мистецтва», тема якого — «Оцінювання учнів на уроках музичного мистецтва». Ця тема є для вчителів непростою й відповідальною, адже оцінювання знань та вмінь учнів на уроках музичного мистецтва має сприяти пожвавленню інтересу учнів до музики в цілому та до предмета зокрема, спонукати їх до наполегливості, старанності, прагнення досягнути найліпших результатів, створити на уроках психологічно комфортну атмосферу для творчого діалогу, а ще — сформувати дружні взаємини між учителем та учнями.

На сторінках журналу ви знайдете чимало цінних порад та рекомендацій, як зробити процес оцінювання учнів максимально об’єктивним, а головне — творчим. Зокрема, ми пропонуємо вам і вашим вихованцям оцінити власні завзяття та креатив, випробувавши себе в ролі режисерів, а саме — спробувати створити музичний міні-фільм, скориставшись комп’ютерною програмою Windows Movie Maker. Як працювати в цій програмі — читайте в публікації «Створення презентаційних міні-фільмів у програмі Windows Movie Maker».

У рубриці «Путівник в історію музики» ми підготували для вас наступну серію авторських художніх оповідань про композиторів, де цього разу допитлива школярка Настуня та її бабуся — вчителька музичного мистецтва — ведуть захопливу бесіду про дитинство й юнацькі роки Сергія Рахманінова. А про самобутній талант та оперну творчість видатного італійця Джузеппе Верді читайте в конспекті уроку «У музичному світі Маестро Верді».

Як завжди, у цьому числі журналу — добірка пісень для початкової, основної та старшої школи.

Нарешті підбито підсумки конкурсу «Ми — рок-зіркова школа!». У цьому числі журналу ви знайдете інформацію про переможців та дипломантів конкурсу, а щоб дізнатися про поважне конкурсне журі, переможців та дипломантів докладніше — завітайте на офіційний сайт конкурсу. На сайті ви зможете також переглянути музичні відеопостановки переможців.

Увага!
Відтепер працювати з журналом «Учитель музичного мистецтва» стане ще цікавіше! Ексклюзивно для наших передплатників ми відкриваємо на форумі порталу освітян України «Педрада» у рубриці «Музична вітальня» спеціальну тему «Корисні додатки», де всі зареєстровані відвідувачі матимуть вільний доступ до посилань на скачування відео- та аудіоматеріалів до окремих публікацій журналу. Приємний сюрприз чекає на вас вже в цьому числі журналу «Учитель музичного мистецтва». Тож поспішайте зареєструватися!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк