text
Педрада

Конкурентоспроможний учитель: який він?

  • 26 січня 2016
  • 363

Успішний заступник директора школи завжди прагне робити все вчасно і на високому професійному рівні. Та якими якостями він має володіти, аби все встигати? Яким інструментарієм має користуватися у своїй професійній діяльності? Переконані, що матеріали, подані в першому числі улюбленого журналу «Заступник директора школи» розкриють секрети, як ефективно планувати свою роботу, а подані зразки оформлення документації зекономлять ваш дорогоцінний час

Аби бути успішним, важливо вміти об’єктивно оцінювати свою діяльність. Як розвивати вміння педагогів рефлексувати, а також виховувати рефлексивну культуру в учнів ще з початкової школи, — читайте на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 01/2016.

Із січневих публікацій ви дізнаєтеся, як використовувати STEM-технології  в навчально-виховному процесі та формувати інженерний стиль мислення в учнів, а також як вибудувати співпрацю загальноосвітнього навчального закладу з вишем, щоб ґрунтовно підготувати учнів до вступу до нього та подальшого успішного навчання.

Упровадження інклюзивної освіти потребує готовності педагогічного колективу до роботи з такими дітьми. Аби допомогти вам забезпечити ефективний психолого-педагогічний супровід їх та навчити вчителів-предметників способів диференціації навчальних завдань, ми підготувати публікації з практичними порадами вітчизняних науковців. А також — роз’яснення щодо проходження такими учнями державної підсумкової атестації.

У цьому числі журналу практичні психологи радять, як виробити в учнів уміння обстоювати власні погляди, самостійно приймати рішення та протистояти негативному тиску ровесників. А педагоги-практики поділяться досвідом проведення всеукраїнського онлайн-проекту, який змінив шкідливі звички не одного учня.

На початку нового року всім приємно отримувати подарунки. Тож ми продовжуємо їх дарувати! Для наших відданих читачів 25 лютого пройде вебінар «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях». Як узяти в ньому участь та поставити запитання лекторам, детально роз’яснено на шпальтах журналу. 

Читайте, збагачуйтеся ідеями, упроваджуйте перспективний досвід заступників та поради науковців на практиці, — а ми завжди чекаємо на ваші запитання та побажання щодо наповнення журналу. Адже ваша думка для нас — найцінніший орієнтир у плануванні наступних чисел журналу.

Успіхів у новому році!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк