Конкурентоспроможний учитель: який він?

26 січня 2016 347
Успішний заступник директора школи завжди прагне робити все вчасно і на високому професійному рівні. Та якими якостями він має володіти, аби все встигати? Яким інструментарієм має користуватися у своїй професійній діяльності? Переконані, що матеріали, подані в першому числі улюбленого журналу «Заступник директора школи» розкриють секрети, як ефективно планувати свою роботу, а подані зразки оформлення документації зекономлять ваш дорогоцінний час

Аби бути успішним, важливо вміти об’єктивно оцінювати свою діяльність. Як розвивати вміння педагогів рефлексувати, а також виховувати рефлексивну культуру в учнів ще з початкової школи, — читайте на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 01/2016.

Із січневих публікацій ви дізнаєтеся, як використовувати STEM-технології  в навчально-виховному процесі та формувати інженерний стиль мислення в учнів, а також як вибудувати співпрацю загальноосвітнього навчального закладу з вишем, щоб ґрунтовно підготувати учнів до вступу до нього та подальшого успішного навчання.

Упровадження інклюзивної освіти потребує готовності педагогічного колективу до роботи з такими дітьми. Аби допомогти вам забезпечити ефективний психолого-педагогічний супровід їх та навчити вчителів-предметників способів диференціації навчальних завдань, ми підготувати публікації з практичними порадами вітчизняних науковців. А також — роз’яснення щодо проходження такими учнями державної підсумкової атестації.

У цьому числі журналу практичні психологи радять, як виробити в учнів уміння обстоювати власні погляди, самостійно приймати рішення та протистояти негативному тиску ровесників. А педагоги-практики поділяться досвідом проведення всеукраїнського онлайн-проекту, який змінив шкідливі звички не одного учня.

На початку нового року всім приємно отримувати подарунки. Тож ми продовжуємо їх дарувати! Для наших відданих читачів 25 лютого пройде вебінар «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях». Як узяти в ньому участь та поставити запитання лекторам, детально роз’яснено на шпальтах журналу. 

Читайте, збагачуйтеся ідеями, упроваджуйте перспективний досвід заступників та поради науковців на практиці, — а ми завжди чекаємо на ваші запитання та побажання щодо наповнення журналу. Адже ваша думка для нас — найцінніший орієнтир у плануванні наступних чисел журналу.

Успіхів у новому році!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль