Мала академія наук України запрошує здібних учнів до участі у літніх школах

23 травня 2014
22
Середній бал: 5 із 5

Мала академія наук України анонсує проведення всеукраїнських і міжнародних літніх наукових школах та експедиціях «Літо інтелекту–2014». Кожен здібний учень має чудову нагоду провести канікули цікаво та з користю.

Здібних і завзятих учнів, які люблять науку, яким до снаги пошуки, експерименти, неформальне спілкування з найкращими вченими, цікавий відпочинок у компанії однолітків Мала академія наук України запрошує до участі у всеукраїнських і міжнародних літніх наукових школах та експедиціях «Літо інтелекту–2014»!

Учні матимуть змогу гармонійно поєднати відпочинок із навчанням, знайти однодумців, поділитися з ними ідеями та напрацюваннями під час практичних занять, лабораторних практикумів із використанням сучасного обладнання, у експедиціях... У такий спосіб учасники отримають унікальну можливість вивчати навколишній світ не лише теоретично, у стінах аудиторій, а й практично, безпосередньо на природі.

Заняття проводитимуть науковці провідних вищих навчальних закладів і галузевих інститутів Національної академії наук України з використанням інноваційних педагогічних технологій, сучасного навчального й наукового лабораторного обладнання, інформаційно-телекомунікаційних засобів і технологій.

На дозвіллі для МАНівців будуть організовані інтелектуальні ігри, творчі конкурси, психологічні тренінги, спортивні змагання, зустрічі з цікавими людьми, пізнавальні екскурсії мальовничими місцями нашої країни, відвідини музеїв, заповідників, огляд найцікавіших історичних, архітектурних, природних пам’яток.

Учасниками літніх шкіл можуть стати учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Заявку на участь необхідно надіслати до 26 травня на електронну адресу:nvv@man.gov.ua.

Орієнтовний графік літніх наукових шкіл та експедицій Малої академії наук у 2014 році додається.

logo