Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Мала академія наук України запрошує здібних учнів до участі у літніх школах

  • 23 травня 2014
  • 16

Мала академія наук України анонсує проведення всеукраїнських і міжнародних літніх наукових школах та експедиціях «Літо інтелекту–2014». Кожен здібний учень має чудову нагоду провести канікули цікаво та з користю.

Здібних і завзятих учнів, які люблять науку, яким до снаги пошуки, експерименти, неформальне спілкування з найкращими вченими, цікавий відпочинок у компанії однолітків Мала академія наук України запрошує до участі у всеукраїнських і міжнародних літніх наукових школах та експедиціях «Літо інтелекту–2014»!

Учні матимуть змогу гармонійно поєднати відпочинок із навчанням, знайти однодумців, поділитися з ними ідеями та напрацюваннями під час практичних занять, лабораторних практикумів із використанням сучасного обладнання, у експедиціях... У такий спосіб учасники отримають унікальну можливість вивчати навколишній світ не лише теоретично, у стінах аудиторій, а й практично, безпосередньо на природі.

Заняття проводитимуть науковці провідних вищих навчальних закладів і галузевих інститутів Національної академії наук України з використанням інноваційних педагогічних технологій, сучасного навчального й наукового лабораторного обладнання, інформаційно-телекомунікаційних засобів і технологій.

На дозвіллі для МАНівців будуть організовані інтелектуальні ігри, творчі конкурси, психологічні тренінги, спортивні змагання, зустрічі з цікавими людьми, пізнавальні екскурсії мальовничими місцями нашої країни, відвідини музеїв, заповідників, огляд найцікавіших історичних, архітектурних, природних пам’яток.

Учасниками літніх шкіл можуть стати учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Заявку на участь необхідно надіслати до 26 травня на електронну адресу:nvv@man.gov.ua.

Орієнтовний графік літніх наукових шкіл та експедицій Малої академії наук у 2014 році додається.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк