Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді

21 травня 2014
44
Середній бал: 5 із 5

Запрошуємо взяти участь у безоплатному вебінарі на тему «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді». Він відбудеться 29 травня 2014 року. Під час веб-конференції буде висвітлено зміни у законодавстві, процедуру державних закупівель та інші актуальні питання.

20 квітня набрав чинності новий Закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VII. Для того щоб допомогти розібратися із новим законом, 29 травня 2014 року о 10:00 Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку (МЦФЕР) та журнал «Держзакупівлі» запрошують Вас узяти участь у вебінарі «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді».

Вебінар буде актуальним для призначений для членів комітету з конкурсних торгів та інших фахівців, що працюють у сфері державних закупівель

Під час вебінару буде висвітлено такі питання:

-          зміни у законодавстві про державні закупівлі

-          процедури державних закупівель: нові правила здійснення

-          перевірка замовників органами державної фінансової інспекції.

Крім цього, у програмі буде відведено час для відповідей на Ваші запитання від представника Державної фінансової інспекції та експерта з питань держзакупівель.

Учасники вебінару зможуть отримати відповіді на свої запитання в режимі онлайн. Для цього необхідно  заздалегідь поставити запитання, заповнивши таку форму.

ЛЕКТОРИ:

Ярослава ДУБРОВА — заступник начальника відділу моніторингу ризикових операцій Управління моніторингу ризикових операцій та державних закупівель Держфінінспекції

Крістіна АРТЕМЕНКО — експерт з питань державних закупівель

Вартість участі у вебінарі — 760 грн. (з ПДВ)

Передплатникам видання «Держзакупівлі» надається знижка 15% — 646 грн. (з ПДВ)

Щоб узяти участь у вебінарі, достатньо перейти на сторінку нашого Інтернет-магазину та натиснути кнопку «Купити».

Переваги вебінару:

  • Ви заощаджуєте час
  • Ви економите кошти Вашої організації
  • Можливість отримати відповідь саме на Ваше запитання!

Важливо:

Для перегляду вебінару Вам потрібен комп'ютер з доступом до інтернету та навушники (або колонки). Крім того на Вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player.

Adobe Flash Player — це універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.


Докладна інформація — у Департаменті освітніх програм МЦФЕР
e-mail: seminar@mcfr.com.ua; www.shop.mcfr.com.ua

logo