Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Додаткові джерела фінансування дошкільного навчального закладу

  • 20 травня 2014
  • 253

До вашої уваги пропонуємо травневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». У ньому розглянуто питання залучення додаткових джерел фінансування ДНЗ, здійснення електронної реєстрації дітей та особливості діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій.

Зустрічайте травневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». Цього місяця на його сторінках висвітлено тему «Додаткові джерела фінансування дошкільного навчального закладу». Ознайомтеся зі змістом.

Рубрику «Важливі справи» ми присвятили питанням залучення додаткових джерел фінансування дошкільних навчальних закладів. Звісно, подані матеріали не є інструкціями, а лише підказками. Це, зокрема, рекомендації щодо залучення благодійних внесків, пам’ятка про надходження благодійної допомоги та контроль її використання. Сподіваємося, вони надихнуть вас на нові звершення.

Ваші дошкільні навчальні заклади практично укомплектовані дітьми на новий навчальний рік. І, мабуть, ви вже стикалися з проблемами, коли батьки, наприклад, не розуміли, чому слід обов’язково реєструвати дитину в електронній черзі до дошкільного навчального закладу або ж, навпаки, наполягали прийняти дитину згідно з електронною реєстрацію, незважаючи на укомплектованість груп. Хто має розв’язувати подібні питання і як, дізнайтеся в рубриці «Говоримо про важливе».

У нашій державі дедалі більше уваги приділяють супроводу дітей з особливими освітніми потребами, прагнучи якомога ефективніше здійснювати їхню адаптацію в соціумі. Щоб мати змогу на високому рівні організувати освітній процес для дітей з особливими освітніми потребами у дошкільному навчальному закладі, дізнайтеся про особливості діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій.

Також стане у пригоді орієнтовна циклограма наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань на червень–серпень; роз’яснення про індексацію грошових доходів населення у квітні цього року; проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок навчального закладу; заходи економії бюджетних коштів, затверджені урядом тощо.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках травневого номера журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк