Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Пробудити в дитини талант оповідача під силу кожному вихователю

  • 16 травня 2014
  • 35

Кожен вихователь прагне забезпечити гармонійний розвиток дітей у ДНЗ. І для того, щоб полегшити педагогу щоденну роботу з вихованцями, МЦФЕР: Освіта пропонує скористатися навчально-методичним посібником «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Уже давно не є секретом те, що дошкільна освіта закладає основу для гармонійного розвитку дитини й досягнення нею успіхів у майбутньому. Кожен вихователь має докладати максимум зусиль для забезпечення результативного освітнього процесу. Бездоганним помічником у нелегкій справі розвитку та виховання дітей є навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Використання посібника в роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку обов’язково буде результативним, адже:

  • робота з серією сюжетних картин забезпечує динамізм процесу сприймання й розповідання, дає змогу підтримувати високий рівень зацікавленості, інтелектуальної та мовленнєвої активності дітей;
  • використання маловідомих дітям літературних творів як змістової основи серії сюжетних картин є своєрідною пропедевтикою роботи із цими творами, забезпечує їх свідоме активне слухання й радість від упізнавання знайомого сюжету;
  • серія сюжетних картин унаочнює логічну структуру розповіді, яку складають діти, візуалізує планування власного висловлювання, сприяє формуванню плавності, зв’язності й логічності мовлення.

У навчально-методичному посібнику від МЦФЕР: Освіта описано методику навчання дітей складати розповідь за серією сюжетних картин, надано рекомендації щодо організації різних форм мовленнєвої діяльності з дітьми за кожною із шести серій картин. А ще запропоновано різні мовленнєво-інтелектуальні завдання для дітей до кожної картини.

Автори посібника — видатні науковці, лауреати Державної премії України — Алла Богуш, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, та Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор.

Замовити посібник Ви можете онлайн у будь-який час або за номером телефону 0 (44) 586-56-06.

Передплатники журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Заступник директора школи» отримають знижку 7% на придбання посібника.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк