Пробудити в дитини талант оповідача під силу кожному вихователю

16 травня 2014
57
Середній бал: 5 із 5

Кожен вихователь прагне забезпечити гармонійний розвиток дітей у ДНЗ. І для того, щоб полегшити педагогу щоденну роботу з вихованцями, МЦФЕР: Освіта пропонує скористатися навчально-методичним посібником «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Уже давно не є секретом те, що дошкільна освіта закладає основу для гармонійного розвитку дитини й досягнення нею успіхів у майбутньому. Кожен вихователь має докладати максимум зусиль для забезпечення результативного освітнього процесу. Бездоганним помічником у нелегкій справі розвитку та виховання дітей є навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Використання посібника в роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку обов’язково буде результативним, адже:

  • робота з серією сюжетних картин забезпечує динамізм процесу сприймання й розповідання, дає змогу підтримувати високий рівень зацікавленості, інтелектуальної та мовленнєвої активності дітей;
  • використання маловідомих дітям літературних творів як змістової основи серії сюжетних картин є своєрідною пропедевтикою роботи із цими творами, забезпечує їх свідоме активне слухання й радість від упізнавання знайомого сюжету;
  • серія сюжетних картин унаочнює логічну структуру розповіді, яку складають діти, візуалізує планування власного висловлювання, сприяє формуванню плавності, зв’язності й логічності мовлення.

У навчально-методичному посібнику від МЦФЕР: Освіта описано методику навчання дітей складати розповідь за серією сюжетних картин, надано рекомендації щодо організації різних форм мовленнєвої діяльності з дітьми за кожною із шести серій картин. А ще запропоновано різні мовленнєво-інтелектуальні завдання для дітей до кожної картини.

Автори посібника — видатні науковці, лауреати Державної премії України — Алла Богуш, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, та Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор.

Замовити посібник Ви можете онлайн у будь-який час або за номером телефону 0 (44) 586-56-06.

Передплатники журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Заступник директора школи» отримають знижку 7% на придбання посібника.

logo