Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Комплексні та інтегровані музичні заняття

  • 16 травня 2014
  • 120

Зустрічайте травневе число журналу «Музичний керівник», на сторінках якого докладно висвітлено тему «Комплексні та інтегровані музичні заняття». У ньому ви також знайдете чудові авторські сценарії свят, які подарують гарний настрій вам та вашим вихованцям.

Сучасні педагоги активно використовують у своїй практиці інтеграційний підхід до навчання, адже він дає змогу комплексно надавати дітям інформацію з різних галузей знань у їхній тісній взаємодії, навіть якщо ці галузі знань, на перший погляд, є досить далекими одна від одної. Окрім того, інтеграційний підхід сприяє розвитку творчої активності дітей, їхнього асоціативного мислення, уяви та фантазії, спонукає їх випробовувати себе в різних видах діяльності, як-от співи, малювання, хореографія, театральна діяльність, проявляти власну допитливість та ініціативність.

У травневому числі журналу «Музичний керівник» ми розкриваємо для вас специфіку комплексних та інтегрованих музичних занять. З’ясувати це питання ви зможете, прочитавши статтю «Комплексні та інтегровані музичні заняття: у чому відмінність?», а практичне втілення обох видів занять знайдете в публікаціях «Паперовий карнавал» та «Знайомство з Петрушкою».

Пропонуємо до вашої уваги чудовий авторський сценарій «Зелена неділя», за допомогою якого ви можете провести з дітьми на відкритому повітрі одне з перших свят літнього циклу — Зелені свята. Щоб порадувати тат ваших вихованців у всесвітній День батька, який святкують у третю неділю червня, розучіть з дітьми пісню «Ми з татом» з нашої постійної рубрики «Пісенна колекція» та здійсніть постановку дотепної музичної казки «Вовк і Поросятко».

Також в цьому числі журналу для вас — відповідь експерта на запитання щодо здійснення доплати музичному керівникові та інструкторові з фізкультури за педагогічне звання «вихователь-методист».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте у травневому числі журналу «Музичний керівник».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк