Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Наша професія — медична сестра

  • 12 травня 2014
  • 20

Побачив світ травневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу», на сторінках якого розкрито становлення професії медичної сестри з нагоди святкування 160-річчя цієї професії та подано корисні матеріали, які щодня допомагатимуть фахівцю у його роботі.

Вийшов друком травневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Цього місяця він присвячений темі «Наша професія — медична сестра». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

Наше життя — це постійний рух уперед, із перешкодами та хвилюванням про те, що нас чекає попереду. Однак успішний рух уперед неможливий без упевненості, внутрішньої рівноваги та позитивного ставлення до життя. Водночас це доводить вислів Альберта Ейнштейна: «Життя — це як водіння велосипеда. Аби зберегти рівновагу, ти мусиш рухатися». Щоб допомогти вам досягти внутрішнього балансу, у травневому номері журналу ми розмістили статтю на цю доволі актуальну для кожного тему з порадами експерта.

Справді, навчальний рік, що добігає кінця, був доволі виснажливим та сповненим хвилювань. Проте для батьків майбутніх вихованців розпочинається період підготовки до вступу дитини до дошкільного навчального закладу. Він охоплює обов’язковий медичний профілактичний огляд та підготовку необхідних медичних документів дитини. Медична сестра дошкільного закладу бере безпосередню участь у прийманні дитини до закладу. Тому вона має бути обізнаною з формами медичних документів дитини та правилами їх заповнення. Таке складне та відповідальне питання розкрито в публікації «Оформлюємо медичні документи дитини».

Також варто пам’ятати, що перші дні перебування дитини у дошкільному навчальному закладі дуже складні. А від того, наскільки успішною буде адаптація дитини до умов дошкільного навчального закладу, залежить насамперед стан її здоров’я. Полегшити новачку процес адаптації можуть батьки, якщо в перші дні будуть поруч із дитиною. Зі сторінок цього номера журналу ви дізнаєтеся, чи можуть перебувати батьки разом з дитиною в дитячому садку у перші дні адаптації та яких санітарно-гігієнічних вимог вони мають дотримуватися.

Одним із напрямів роботи медичної сестри дошкільного навчального закладу є участь у впровадженні новітніх здоров’язбережувальних технологій. Нині вони стрімко розвиваються, тому кожен дошкільний навчальний заклад у своєму арсеналі має кілька таких оригінальних здоров’язбережувальних технологій. У цьому номері журналу ми підготували для вас публікації про досвід впровадження здоров’язбережувальних технологій для зміцнення дихальної системи та покращення зору дошкільників.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках травневого числа журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк