Як зробити літній відпочинок учнів безпечним?

8 травня 2014
77
Середній бал: 5 із 5

29 квітня відбувся вебінар на тему «Організація екскурсій та безпечного літнього оздоровлення й відпочинку учнів». Від сьогодні у вас є можливість переглянути запис цієї веб-конференції та завантажити презентаційні матеріали лекторів.

29 квітня відбувся безоплатний вебінар на тему «Організація екскурсій та безпечного літнього оздоровлення й відпочинку учнів». Ви не мали можливості взяти участь у веб-конференції? Чи бажаєте ознайомитися з інформацією ще раз?

У вас є унікальна нагода переглянути запис та завантажити презентаційні матеріали цього вебінару в будь-який зручний для вас час! Їх розміщено на порталі освітян України «Педрада» у розділі «Вебінари»

Лекторами вебінару були начальник відділу безпеки життєдіяльності Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Наталія Дуброва, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олена Святенко та головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко.

Вони докладно розповіли про організацію та проведення екскурсій із дітьми, заходи літнього оздоровлення та відпочинку учнів, а також про безпеку дітей під час літніх канікул. Під час вебінару учасники мали змогу поставити лекторам свої запитання та отримати на них відповіді.

Якщо навіть після перегляду запису вебінару ви не отримали достатньо інформації заходьте й пишіть нам на форумі порталу «Педрада».

Також всі необхідні матеріали щодо організації екскурсій та безпечного літнього оздоровлення й відпочинку учнів ви знайдете у випусках журналу «Заступник директора школи».

Бажаєте взяти участь у наступних тематичних вебінарах від напряму «МЦФЕР: Освіта»? Обов’язково реєструйтеся на нашому порталі освітян України «Педрада», щоб першими дізнаватися про заплановані заходи, читати освітянські новини, спілкуватися з колегами на форумі, а також отримувати БЕЗОПЛАТНУ електронну газету.

Ми оперативно повідомлятимемо вас про заплановані заходи.

Приємного перегляду!

logo