Сергій Квіт окреслив завдання та цілі Міністерства освіти і науки України

7 травня 2014 24
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт провів брифінг із представниками ЗМІ. Під час зустрічі він розповів про роботу над освітніми законопроектами, про особливості завершення навчання випускників Кримського півострова та про умови вступу до вітчизняних ВНЗ у 2014 році.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час брифінгу ознайомив представників ЗМІ з основними напрямками роботи відомства та актуальними питаннями освітньої сфери.

Посадовець приділив увагу трьом законопроектам, над якими нині працюють у міністерстві, а саме: «Про освіту», «Про вищу освіту» (прийнятий у першому читанні), «Про науку і наукову діяльність». Він повідомив, що наприкінці травня у Міністерстві освіти і науки України (МОН) відбудеться велика конференція, де освітяни з усіх областей країни обговорюватимуть Закон «Про освіту», який включає в себе питання середньої освіти, дошкільної й позашкільної освіти.

Окремо міністр порушив питання завершення навчання випускників Криму. Атестати для випускників 9-11 класів уже віддруковані і завезені до Криму. За його словами, вони будуть видаватися не Міністерством освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, а районними відділами освіти. Загальна кількість цих атестатів — 4820. Разом з тим, кримські випускники можуть пройти ЗНО у Херсонській області, де є підтримка обласної державної адміністрації, розуміння місцевих освітян і виділене приміщення для облаштування Регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щодо змін до Умов прийому до ВНЗ, Сергій Квіт повідомив, що вже підписав відповідний наказ. У 2014 році термін вступної кампанії скорочено на тиждень, а на прийом документів виділено три тижні замість чотирьох.

Крім того, незабаром відбудеться спрощення системи ліцензування і акредитації ВНЗ. За словами посадовця, це не означає зменшення вимог до них. Навпаки, вимоги стануть зрозумілішими і прозорішими, бо стосуватимуться безпосередньо професійної діяльності.

Також міністр підкреслив, що у відомстві готові передати багато функцій незалежним експертним організаціям та професійній громадськості.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль