Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Обов'язкові профілактичні медичні огляди працівників

  • 17 квітня 2014
  • 48

Квітневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом» присвячено темі «Обов'язкові профілактичні медичні огляди працівників». До вашої уваги пропонуємо положення нормативних документів і рекомендації щодо проходження профілактичних медоглядів, відповіді на актуальні запитання читачів та багато іншої корисної інформації.

Квітень не лише тішить першою зеленню та ніжним цвітом, а й нагадує, що навчальний рік добігає кінця і потрібно встигнути зробити все заплановане: щоб вирізнялася естетичністю й упорядкованістю територія дошкільного навчального закладу, щоб про цікаві події у ньому дізналася громадськість, щоб педагоги та батьки знаходили спільну мову щодо розвитку, виховання та навчання дітей.

Територія дошкільного навчального закладу — це водночас і його візитна картка, і невід’ємна складова освітнього простору. У рубриці «Розв’язуємо господарські питання» колектив одного з київських дошкільних навчальних закладів ділиться досвідом роботи з благоустрою території закладу, а фотоілюстрації на третій сторінці обкладинки — підтвердження творчої праці колективу цього закладу.

Здебільшого громадську думку про дошкільний навчальний заклад формують батьки дітей. Їхня інформація заснована на власному досвіді, переказах дітей, знайомих, сповнена емоцій, суб’єктивних суджень тощо. З часом, у процесі нашарування різноманітної інформації про дошкільний навчальний заклад, буває складно виокремити правдиві відомості від оманливих. Щоб запобігати спотворенню громадської думки, варто періодично поширювати офіційну інформацію про дошкільний навчальний заклад. Про те як правильно організувати медіаактивність дошкільного навчального закладу в інтернет-просторі, налагодити співпрацю зі ЗМІ — у рубриках «Підвищуємо майстерність» та «Взаємодіємо з громадськістю».

У рубриці «Важливі справи» цього разу ми подали орієнтовну циклограму наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань на травень, різновиди наказів з кадрових питань про прийняття на роботу.

Усе це та багато іншої корисної інформації — на сторінках квітневого номера журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк