Складання річного плану роботи

11 квітня 2014 52
Зустрічайте квітневий номер журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Складання річного плану роботи», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

Під час планування змістового наповнення квітневого номера журналу «Практика управління закладом освіти» враховано не лише циклограму діяльності керівника навчального закладу, а й свята та пам’ятні дати у квітні, зокрема такі: Міжнародний день дитячої книжки, Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму, Всесвітній день здоров’я.

У рубриці «Важливі справи» подано нормативно-правові документи та рекомендації щодо складання річного плану роботи навчального закладу, а в рубриці «Працюємо з документами» — витяг з річного плану роботи щодо діяльності шкільної бібліотеки.

У рубриці «Організовуємо освітній процес» до вашої уваги — стаття про діяльність психолого-медико-педагогічної консультації. Про те, як допомогти дитині при потраплянні стороннього предмета в дихальні шляхи, в око, читайте в рубриці «Забезпечуємо охорону та зміцнення здоров’я».

Також для вас у цьому номері журналу — порядок оформлення, заповнення та збереження особових справ учнів, роз’яснення експертів щодо оформлення окремих реквізитів документів; видання, реєстрації та зберігання наказів; оплати праці за керівництво групами продовженого дня, класне керівництво тощо.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках квітневого номера журналу «Практика управління закладом освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль