Українська художниця — одна з найкращих ілюстраторів світу

11 квітня 2014
68
Середній бал: 5 із 5

Харківська художниця Марина Пузиренко увійшла до списку найкращих ілюстраторів світу. Її ілюстрації до українського видання казки «Лускунчик» були високо оцінені Міжнародною радою з дитячої та юнацької книги.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (IBBY) оприлюднила Почесні списки авторів, ілюстраторів та перекладачів дитячих книжок із усього світу. Україна знову серед найкращих: цьогоріч до списку найкращих ілюстраторів світу увійшла харківська художниця Марина Пузиренко із книгою «Лускунчик».

Українське видання казки разом зі 149 іншими дитячими виданнями з усього світу буде представлено на щорічному конгресі IBBY у Мехіко, що відбудеться у вересні 2014 року. Варто додати, що у 2010 році за ілюстрації до книги «Лускунчик» Марина Пузиренко отримала урядову премію імені Лесі Українки.

Як відомо, Почесні списки Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги, або ж Почесні списки Андерсена — це престижний каталог найкращих видань для дітей та юнацтва, який формують національні секції IBBY. У 2012 року міжнародне визнання здобув український художник Володимир Штанко з ілюстраціями до книжки М. Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки».

logo