МОН готує новий порядок і зміст державної атестації ЗНЗ

11 квітня 2014 23
У Міністерстві освіти і науки України розпочали роботу над новим порядком і змістом державної атестації ЗНЗ. Передбачається, що проект документа, розроблений робочою групою, буде винесений на громадське обговорення до 1 червня 2014 року.

Міністерством освіти і науки України (МОН) прийнято рішення розпочати розроблення нового порядку та змісту державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідний наказ «Про розроблення нового порядку і змісту державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів» від 08.04.2014 № 329 підписав заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський.

Згідно з документом найближчим часом планується створення робочої групи із залученням до її складу експертів та представників освітянських громадських організацій і об’єднань. Ця робоча група має розробити проект документа та винести його на громадське обговорення до 1 червня 2014 року.

Усі зауваження та пропозиції будуть узагальнені до 15 липня, після чого новий порядок і зміст державної атестації шкіл буде затверджений наказом МОН.

Зазначимо, що в новому порядку держатестації буде визначено пріоритетність якості освітніх послуг як основного показника ефективності у діяльності як навчального закладу загалом, так і кожного педагога зокрема, повідомляє МОН. Крім того, у відомстві переконані, що насамперед слід враховувати думку територіальної громади, учнівського та батьківського колективів як споживачів освітніх послуг.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль