Чи працюватимуть пришкільні табори з денним перебуванням?

9 квітня 2014 16
Міністерство освіти і науки України звернулося з листом до Міністерства соціальної політики України з ініціативою внести зміни до законодавства про оздоровлення і відпочинок дітей. Такі заходи мають на меті вирішення проблеми функціонування пришкільних таборів з денним перебуванням.

Міністерство освіти і науки України (МОН) ініціювало внесення змін до законодавчих документів  про оздоровлення і відпочинок дітей з метою виключення таборів з денним перебуванням із типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У відповідному листі «Щодо внесення змін до законодавства про оздоровлення та відпочинок дітей» від 07.04.2014 № 1/12-1876 МОН наголошує на необхідності зосередити зусилля на відновленні ліквідованих і створенні нових оздоровчих закладів для дітей.

У листі йдеться про те, що табори з денним перебуванням не мають умов для повноцінного відпочинку дітей, їхнього розвитку і дозвілля. Натомість мережа стаціонарних закладів оздоровлення (заміські табори, санаторії, оздоровчі центри тощо), де мають повноцінно оздоровлюватися й відпочивати діти, зменшується.

Ресурси, передбачені бюджетом для забезпечення діяльності таборів із денним перебуванням, на думку фахівців МОН, мають бути направлені для організації дозвілля й оздоровчої роботи у профільних закладах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль