Контроль організації харчування дітей у дошкільному закладі

9 квітня 2014 32
Вийшов друком квітневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу». На його сторінках грунтовно розкрито тему «Контроль організації харчування дітей у дошкільному закладі». Цікаві та корисні публікації номера стануть у пригоді фахівцям.

З початком справжньої весни наш організм прагне оновлення сил і нового подиху для активної діяльності. Всі відчувають зміну пори року, а особливо діти. Їхній організм потребує нових сил чи не найбільше. Саме тому в дошкільних навчальних закладах фрукти є обов’язковою складовою харчування дітей. Адже вживання фруктів дає змогу запобігти недостатності вітамінів, мікро- та макроелементів не лише навесні, а й протягом року.

У квітневому номері журналу подано публікацію про денні норми споживання фруктів дітьми у дошкільних навчальних закладах, хімічний склад та енергетичну цінність фруктів, їх використання в дитячому раціоні. Також висвітлені питання зберігання та кулінарної обробки фруктів.

Проте не лише раціональне харчування, а й правильно організований розпорядок дня — важлива умова збереження фізичного та психічного здоров’я дитини. У дошкільному навчальному закладі однією з найважливіших умов перебування дітей є організація та дотримання розпорядку дня. Водночас варто пояснювати батькам, що вдома теж важливо дотримуватися такого розпорядку дня для дитини, як у дитячому садку.

Робота медичної сестри потребує чималих знань та умінь. Щодня вона вирішує багато складних та суперечливих питань. А з часом набуває величезного досвіду, накопичує власні розробки та професійні «секрети». Запрошуємо фахівців поділитися з колегами власним досвідом роботи на сторінках вашого фахового видання. Саме тому на шпальтах цього номера розміщено поради, як узагальнити ваш професійний досвід у вигляді статті.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах