Відбувся V Всеукраїнський форум Microsoft «Вчитель-новатор»

4 квітня 2014 27
Вчителі-новатори з різних регіонів України зібралися у Києві на щорічний всеукраїнський форум, організатором якого є компанія «Майкрософт Україна», аби ознайомитися з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення якості загальної середньої освіти.

3 квітня 2014 року в Києві проходив V Всеукраїнський форум Microsoft «Вчитель-новатор». Розпочався форум урочистим нагородженням переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» у залі колегії Міністерства освіти і науки України (МОН).

Організатором форуму є компанія «Майкрософт Україна» за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН.

Під час нагородження переможців конкурсу з вітальним словом до них звернулися: заступник Міністра освіти і науки України — керівник апарату Олексій Дніпров, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Тамара Пушкарьова, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк, заступник директора видавництва «Розумники» Валентин Рогоза, директор компанії «Панасонік Україна» Кодзі Терадзіма, керівник національного проекту «Відкритий світ» Руслан Свірський.

Після урочистого нагородження переможці конкурсу та інші учасники форуму зібралися в офісі компанії «Майкрософт Україна». Формат спілкування Open Space перед урочистим відкриттям форуму сприяв створенню теплої дружньої атмосфери та налаштував усіх учасників заходу на плідне професійне спілкування.

Після привітання учасників форуму фахівець Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова зробила огляд робіт десяти переможців:

 • Алли Борзенко, ЗОШ І–ІІІ ст. с. Безіменне Донецької області;
 • Олександри Войчишин, державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області;
 • Наталії Гончар, ЗОШ І–ІІІ ст., с. Зеленівка Запорізької області;
 • Тамари Косован, СШ № 2 ім. О. М. Кота м. Токмак Запорізької області;
 • Євгена Мотурнака, ліцей № 100, м. Дніпропетровськ;
 • Оксани Пасічник, школа-гімназія «Сихівська» м. Львів;
 • Наталі Пугач, вище професійне училище № 7 м. Кременчук Полтавської області;
 • Лілі Телішевська, ЗОШ № 99 м. Львів;
 • Ольги Хіль, гімназія № 8 м. Одеса;
 • Олени Яценко, ДСЗШ № 135 м. Донецьк.

Далі заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Тамара Пушкарьова розповіла про розвиток електронного освітнього середовища, а проректор з інформатизації навчально-наукової та адміністративної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Морзе — про електронний освітній простір сучасного навчального закладу та про можливі шляхи розв’язання проблем сучасної загальної середньої освіти. Виступи лекторів живо сприймалися аудиторією, спонукали до роздумів та зародження нових ідей.

Ще чимало цікавої, необхідної у роботі вчителя інформації про сучасні педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології отримали учасники заходу. До того ж вони мали змогу попрацювати у групах. Організаторам заходу вдалося організувати по-справжньому ефективну колективну взаємодію.

Захід відвідала і керівник тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта» Видавничого дому МЦФЕР Лариса Ільченко. Вона запропонувала учасникам форуму поділитися своїм досвідом на сторінках видань «Заступник директора школи» та КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для завучів школи». Тож усі читачі цих часописів невдовзі зможуть ознайомитися з найкращими напрацюваннями вчителів-новаторів.

Джерело відеоматеріалу: www.pil-network.comПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


 • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль