2 квітня — Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму

2 квітня 2014 16
2 квітня вважається Всесвітнім днем поширення інформації про проблеми аутизму. Його відзначення покликане привернути увагу громадськості до проблем дітей із розладами аутичного спектра та визначити шляхи поліпшення умов життя аутистів.

Сьогодні, 2 квітня, відзначають Усесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму, який було започатковано з метою привернення увагу світової громадськості до проблем дитячого аутизму.

За словами Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, відзначення цього дня надає можливість віддати належне творчій натурі людей, які страждають від розладів аутичного спектра, а також допомогти їм розкрити свій потенціал.  

У своєму зверненні від 1 квітня 2014 року голова міжнародної організації наголосив, що люди з аутизмом заслуговують найширших можливостей для здобуття освіти, гідного робочого місця та активної участі в житті суспільства. Саме на це і має бути спрямована допомога світової спільноти.

Зазначимо, що на сьогодні в Україні відбувається переосмислення парадигми навчання та виховання дітей із розладами аутичного спектра, адже міжнародний науково-практичний досвід свідчить про те, що «лікуванням» для таких дітей є навчання. Наразі вітчизняні фахівці займаються розробленням методологічних, методичних та організаційних питань упровадження оптимального освітнього процесу для дітей-аутистів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль