Користуйтеся професійним календарем керівника навчального закладу

27 березня 2014
82
Середній бал: 5 із 5

Для користувачів експертно-правових систем «Expertus: Школа» та «Expertus: Дошкільний заклад» пропонуємо НОВИЙ СЕРВІС — професійний календар керівника навчального закладу «Expertus: Календар». Він стане Вашим надійним помічником на кожен день!

Щодня експертно-правова система «Expertus» допомагає керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів приймати важливі управлінські рішення, знаходити відповіді на конкретні робочі питання, складати велику кількість внутрішніх документів.

Розуміючи наскільки система важлива у роботі шкіл та дитячих садків, «МЦФЕР: Освіта» постійно працює над її вдосконаленням.

Пропонуємо до Вашої уваги — НОВИЙ СЕРВІС експертно-правових систем «Expertus: Школа» та «Expertus: Дошкільний заклад» — професійний календар керівника навчального закладу «Expertus: Календар».

Календар вчасно і заздалегідь нагадає Вам про:
-    підготовку та подання статистичних звітів, атестаційних та інших документів відповідно до циклограми діяльності керівника ЗНЗ
-    пам’ятні дати та професійні свята
-    цікаві події та освітні заходи України

Окрім того «Expertus: Календар» допоможе Вам правильно розрахувати норми тривалості робочого часу. А скориставшись активними гіперпосиланнями, які містить календар, Ви зможете ознайомитись з повними текстами необхідних нормативних документів та пов’язаними з ними офіційними роз’ясненнями та коментарями.

Оцініть зручність сервісу «Expertus: Календар» у системі «Expertus: Школа» та «Expertus: Дошкільний заклад»!

logo