У школярів почалися весняні канікули

25 березня 2014
53
Середній бал: 5 із 5

Учні загальноосвітніх навчальних закладів пішли на весняні канікули. Їхній відпочинок триватиме тиждень. У цей період школярі матимуть нагоду відвідати цікаві заходи та взяти активну участь у всеукраїнських змаганнях.

24 березня розпочалися весняні канікули у школярів. Відпочинок триватиме до 30 березня. Натомість у кримських навчальних закладах канікули розпочнуться на тиждень пізніше через перехід Криму на московський час.

Протягом тижня школярі мають нагоду відвідати цікаві заходи, що відбудуться у столиці. Традиційно для учнів-киян діятимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання, повідомляє Урядовий портал.

Київський Палац дітей і юнацтва запрошує школярів:

  • 25 і 27 березня о 12:00 — на виставу народного художнього колективу театру «Інкунабула» «Жила-була Сироїжка»;
  • 25 березня об 11:00 — на засідання батьківського клубу «Єдина родина» та «Розвиток здібностей дитини. Мотивація»;
  • 28 та 29 березня о 12:00 — на свято гри «Гра скликає друзів».

Також під час весняних канікул гуртківці Київського палацу дітей і юнацтва візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту, в навчально-тренувальному поході й експедиції відділу туризму і краєзнавства, у відкритих Всеукраїнських змаганнях серед юнаків і дівчат з вітрильного спорту та у міських змаганнях із судномоделювання.

Крім того, школярі-краєзнавці, які навчаються в Міжнародному центрі дитячо-юнацького туризму, матимуть змогу взяти участь у заліковому водному поході І категорії складності річкою Південний Буг (Вінницька область) разом зі слухачами курсів підготовки інструкторів та організаторів дитячо-юнацького туризму.

logo