У навчальних закладах столиці проводять об’єктові тренування з евакуацією

21 березня 2014 17
Розвиток ситуації в державі, яка зазнає важливих змін, безумовно, позначається на діяльності навчальних закладів. Тому нині пріоритетним завданням педагогів та батьків є навчання дітей правил безпеки та набуття ними знань, умінь і навичок із цивільного захисту.

Нині в усіх районах Києва проводять навчально-практичні заняття з керівниками цивільного захисту — директорами загальноосвітніх навчальних закладів району. Так, 20 березня в Дніпровському районі столиці на базі спеціалізованої школи № 125 та ліцею № 208 було проведено об’єктове тренування і семінар для керівників навчальних закладів району щодо дій органів управління в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Для якісної підготовки та проведення змістовного протипожежного тренування  з евакуацією в межах Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини керівники навчальних закладів мають ознайомити працівників з нормативно-правовими документами в цій сфері, підготувати робочі папки відповідальних осіб з цивільного захисту та інші необхідні документи. Особливості організації цього напряму роботи у своїх доповідях висвітлили начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Іваніна, методист районного науково-методичного центру управління освіти Василь Логин, директор ліцею № 208 Михайло Чемерис, майстер виробничого навчання Науково-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва Юрій Ковальчук.

Представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Катерина Алєксєєнко, головний редактор редакції електронних продуктів, та Вікторія Мусійченко, головний редактор журналу «Заступник директора школи», поінформували, що напрям «МЦФЕР: Освіта» підготував тематичний випуск 2013.4 «Цивільний захист» КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти». Розміщені на диску шаблони документів і практичні рекомендації дадуть змогу керівникам навчальних закладів організувати ефективну роботу з цивільного захисту, оперативно реагувати на зміну ситуації та своєчасно доводити важливу інформацію до всіх учасників освітнього процесу. Усі документи складено відповідно до чинного Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI. Зауважимо, що перевагою шаблонів документів в електронному варіанті є можливість швидкого коригування та доповнення тексту в разі змін нормативно-правової бази або необхідності врахування специфіки діяльності та потреб навчального закладу.

Під час навчання керівники навчальних закладів детально опрацювали такі питання:

  • оповіщення та збір керівного складу закладу в разі загрози виникнення надзвичайної ситуації;
  • дії керівного складу навчального закладу щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації;
  • ліквідація наслідків надзвичайної ситуації природного та техногенного характеру.

Практичною частиною заходу стало проведення на базі ліцею № 208 Дніпровського району столиці протипожежного тренування  з евакуацією всього особового та учнівського складу на місце загального збору.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль