Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Оптимізація взаємин педагога з дитиною

  • 15 березня 2014
  • 87

Зустрічайте березневе число журналу «Практичний психолог: Дитячий садок», насичене цікавими та корисними публікаціями, що висвітлюють питання оптимізації взаємин педагога з дитиною.

За кілька тижнів загальноосвітні навчальні заклади відчинять двері для майбутніх першокласників та розпочнуть зараховувати дітей до 1-го класу. Тож маємо пам’ятати, що перше враження про школу в шестирічної дитини складається під час приймання до 1-го класу. Саме воно визначає її первинне ставлення до школи взагалі, яке інколи не змінюється впродовж усіх одинадцяти років навчання.

Тому практичний психолог дитячого садка має розширити свою роботу щодо формування психологічної готовності дитини до навчання, допомогти батькам зберегти її здоров’я, а також її та власне емоційне благополуччя. У цьому йому допоможуть публікації березневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок», зокрема стаття «Про що мають пам’ятати батьки під час вступу дитини до 1-го класу».

На емоційне благополуччя впливають різні чинники, визначальним серед яких є спілкування. Як слід будувати педагогічне спілкування? Чи завжди дорослі є ефективними під час спілкування з дитиною? Що варто враховувати педагогам, щоб реалізовувати освітні завдання не силуючи ні себе, ні дитину? Відповіді на ці непрості запитання ви знайдете на шпальтах березневого числа журналу. Зокрема, у публікації «Взаємодія вихователя з дитиною як чинник гуманізації виховання».

Про шляхи запобіганню вербальному насильству в освітньому процесі читайте в публікації «Вербальне насильство як загроза психічному та психологічному здоров’ю дитини», в якій подано конспект семінару-практикуму для педагогів «Запобігаємо вербальному насильству».

Розв’язувати проблеми чи вдосконалювати освітній процес завжди ефективніше разом, у співпраці з колегами й однодумцями. У практичного психолога системи освіти є найближчий колега — соціальний педагог. Про те, як практичному психологові та соціальному педагогові організувати роботу так, аби вона була максимально ефективною, читайте в статті «Шляхи ефективної взаємодії практичного психолога та соціального педагога». У пригоді фахівцю стане також публікація «Місія соціального педагога в сучасному навчальному закладі», в якій окреслено основні відмінності змістових елементів діяльності практичного психолога та соціального педагога.

Особливості розвитку комунікативної активності дитини дошкільного віку, робота щодо оптимізації процесу розуміння дитини, специфіка консультування батьків — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках березневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк