Автономія навчального закладу

14 березня 2014
107
Середній бал: 5 із 5

Зустрічайте березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти». На його сторінках опубліковано корисні матеріали на тему «Автономія навчального закладу», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

Березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти» присвячено окремим нюансам, пов’язаним з автономією навчального закладу. Зокрема, подано приклади оформлення положення про бухгалтерську службу навчального закладу, посадової інструкції бухгалтера, рекомендації щодо призначення на посаду бухгалтера навчального закладу.

Навчальні заклади у своїй діяльності створюють багато документів, які з часом втрачають своє практичне і культурне значення. Такі документи дозволено знищувати, однак ця процедура регламентована, і її проведення часто викликає чимало запитань. Тому-то наш експерт підготував для вас роз’яснення щодо порядку знищення документів.

Згідно з антикорупційним законодавством державні службовці та посадові особи бюджетних установ зобов’язані подавати декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Ми з’ясували, чи мають подавати такі декларації керівники навчальних закладів.

Також до вашої уваги — роз’яснення з приводу того, хто має звітувати перед батьками про використані благодійні внески від батьківських комітетів; щодо використання залишків коштів на рахунках спеціального фонду; погодження із профспілковими комітетами питань оплати праці; права директора школи-інтернату підвищувати посадові оклади обслуговуючого персоналу.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках березневого номера журналу «Практика управління закладом освіти».

logo