Автономія навчального закладу

14 березня 2014 70
Зустрічайте березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти». На його сторінках опубліковано корисні матеріали на тему «Автономія навчального закладу», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

Березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти» присвячено окремим нюансам, пов’язаним з автономією навчального закладу. Зокрема, подано приклади оформлення положення про бухгалтерську службу навчального закладу, посадової інструкції бухгалтера, рекомендації щодо призначення на посаду бухгалтера навчального закладу.

Навчальні заклади у своїй діяльності створюють багато документів, які з часом втрачають своє практичне і культурне значення. Такі документи дозволено знищувати, однак ця процедура регламентована, і її проведення часто викликає чимало запитань. Тому-то наш експерт підготував для вас роз’яснення щодо порядку знищення документів.

Згідно з антикорупційним законодавством державні службовці та посадові особи бюджетних установ зобов’язані подавати декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Ми з’ясували, чи мають подавати такі декларації керівники навчальних закладів.

Також до вашої уваги — роз’яснення з приводу того, хто має звітувати перед батьками про використані благодійні внески від батьківських комітетів; щодо використання залишків коштів на рахунках спеціального фонду; погодження із профспілковими комітетами питань оплати праці; права директора школи-інтернату підвищувати посадові оклади обслуговуючого персоналу.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках березневого номера журналу «Практика управління закладом освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль