Гурткова робота

13 березня 2014
64
Середній бал: 5 із 5

У багатьох ДНЗ питання гармонійного та всебічного розвитку дітей розв’язують шляхом створення різноманітних гуртків. Як показує досвід, гурткова робота здатна настільки захопити дітей, що обрана дітьми діяльність у подальшому може стати серйозним хобі.

Зустрічайте березневе число журналу «Музичний керівник» (№ 03/2014), яке ми присвятили темі «Гурткова робота».

Зокрема, з методичних публікацій ви дізнаєтеся про секрети успіху в гуртковій роботі з дітьми за напрямами «Музична діяльність» та «Хореографія», ознайомитеся з програмою та перспективним тематичним планом хореографічного гуртка, а також схематичним планом заняття за ритміки та хореографії для старшої групи.

Ваш діловий портфель поповнить стаття «Діагностика музичних здібностей дітей середнього дошкільного віку», скориставшись якою, ви зможете дослідити на музичних заняттях рівень ваших вихованців щодо сприймання та слухання музики, співів, музично-ритмічних рухів та інструментального музикування.

Як завжди, ми заздалегідь подбали про те, щоб у вашому творчому арсеналі з’явився чудовий сценарій випускного свята. Пропонуємо вам із дітьми відвідати країну «Кольорове дитинство», потоваришувати з її цікавими персонажами, заспівати веселих пісень і розучити хореографічну композицію «Веселка».

У березні цього року в багатьох дошкільних навчальних закладах проводитимуться святкування з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Ураховуючи це, ми вирішили відкрити для вас і ваших вихованців цікаві музичні сторінки життя славетного поета та художника: із захопливого художнього оповідання «Чи був Шевченко кобзарем?» дізнайтеся про музичний хист Тараса Шевченка та його безмежну любов до української народної пісні.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках березневого числа журналу «Музичний керівник».

logo