«Видавництво Старого Лева» випустить книгу рецептів мумі-тролів для дітей

12 березня 2014
69
Середній бал: 5 із 5

Незабаром на полицях книгарень з’явиться україномовний аналог книги «Рецепти Мумі-мами». У цьому виданні будуть представлені різноманітні рецепти, які дозволять дітям виявляти свої кулінарні таланти та весело проводити час.

Наталія Іваничук завершила переклад книги «Рецепти Мумі-мами», що зібрана фінською письменницею Самі Малілою після ґрунтовного вивчення творів Туве Янсон про мумі-тролів.

«Книжка рецептів уже готова. Я буквально завершила переклад у цей дуже непростий час. Були моменти, коли неможливо було не те, що працювати, а й думати про щось інше. Але все-таки книга готова», – поділилася перекладач.

За її словами, у книзі представлені дуже симпатичні рецепти, які можуть готувати діти.

«У цій книжці — дуже симпатичні рецепти. Завдяки їм діти легко зможуть приготувати різноманітні страви. Адже рецепти пристосовані до дитячого  сприйняття і до дитячої мови, крім того, вони ілюстровані цитатами з книжок про Мумі-тролів», — розповіла Наталія Іваничук.

У книзі опубліковано приблизно 150 рецептів салатів, супів, сніданкових страв, десертів, солодкого й несолодкого печива, м’ясних, рибних і овочевих страв. Частина з них є легкими базовими рецептами, інші — потребують більших зусиль.

Книга ілюстрована малюнками Туве Янссон й помережана цитатами з оповідей про мумі-тролів. Видання з’явиться у книгарнях у травні 2014 року.

logo