У Харкові спрощено процедуру електронної реєстрації дітей у ДНЗ

5 березня 2014
31
Середній бал: 5 із 5

Харківська міська рада спростила процедуру електронної реєстрації дітей у місцеві дитсадки. Відповідні зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади внесено за ініціативи департаменту освіти.

Департамент освіти Харківської міської ради вніс зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади. Вони спрощують процедуру видачі направлень під час масової комплектації груп у ДНЗ у квітні – травні.

Про це повідомляє офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради.

«Під час попередньої комплектації груп (квітень-травень) районні реєстратори друкуватимуть для завідувачів ДНЗ по кожній віковій групі «Списки дітей для зарахування до ДНЗ із 01 вересня поточного року». До списків додаватимуться друковані направлення на кожну дитину. У картках дітей буде змінено статус заявки на «Видано направлення», інформація про що надійде до батьків на електронну адресу», — йдеться у повідомленні.

Видача направлень буде здійснюватися завідувачами ДНЗ до 1 червня 2014 року згідно зі списками.

За підсумками проведеної роботи завідувачі повернуть районному реєстратору списки з особистими підписами батьків про отримання направлень та з відповідними примітками у разі відмови батьків від зарахування дитини в ДНЗ у поточному році тощо.  

Після обробки списків районні реєстратори внесуть зміни до статусу заявок у картах дітей на «Отримано направлення».

logo