Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Гарвард та МІТ — лідери вищої освіти за версією QS

  • 28 лютого 2014
  • 16

Міжнародні експерти склали рейтинг кращих ВНЗ світу за різними напрямами підготовки студентів. Лідерами визнано Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут.

Американські Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут визнано лідерами рейтингу кращих вузів світу QS University Subject Rankings практично за всіма напрямами підготовки.

Експерти оцінювали університети за чотирма критеріями: думка академічної спільноти, роботодавців, індекс цитування на статтю і індекс Хірша, який оцінює внесок вченого (представника університету) в науку, повідомляє інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта».

У підсумку за такими напрямами підготовки, як соціологія, психологія, політика і міжнародні відносини, фармацевтика та фармакологія, медицина, математика, право, економіка, землезнавство, біологія, бухгалтерський облік та фінанси перші рядки посів Гарвардський університет.

У свою чергу Массачусетський технологічний інститут (MIT) зайняв лідируючі позиції з інженерних напрямків, таким як хімічна інженерія, фізика і астрономія, матеріалознавство, механічна, авіаційна та промислова інженерія, електротехнічна та електронна інженерія, інформатика та інформаційні технології, хімія.

За загальним рейтингом одним із лідерів визнано також Стендфордський університет (США); з філософії — Нью-Йоркський університет (NYU); сучасні мови, географія, англійська мова та література — Оксфордський університет; історія — Кембриджський університет; науки про навколишнє середовище — Університет Каліфорнії (Берклі); комунікації та ЗМІ — університет Вісконсін-Медісон (США); освіта — Інститут освіти (Лондонський університет); сільське господарство і лісівництво — університет Каліфорнії, Девіс (UCD).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк