Формування справ

20 січня 2016 57
Дізнайтеся зі сторінок січневого номера журналу «Практика управління закладом освіти», що нещодавно вийшов друком, як слід формувати справи. Корисні поради, розміщені в ньому, дадуть вам змогу успішно впоратися з цієї та іншими справами

Кожен розуміє відчуття щастя по-своєму: для одних воно у професійному зростанні, саморозвитку, для інших — у спілкуванні, домашньому затишку, роботі. Також щасливими відчувають себе люди, які творять добро, допомагаючи іншим. Упевнено можемо сказати, що редакція журналу «Практика управління закладом освіти» — щаслива. Оскільки прагне здійснити часточку професійних мрій читачів: підказати найоптимальніше рішення, допомогти у розв’язанні проблем та найважливіших справ.

У першому номері журналу «Практика управління закладом освіти» детально роз’яснено як сформувати імідж навчального закладу. З чого розпочати цю роботу? З прочитання відповідної статті, яка містить практичні рекомендації та приклади оформлення документів, що дадуть змогу реалізувати діяльність зі створення іміджу навчального закладу силами колективу не гірше за PR-відділ.

Кажуть, що гроші в житті не головне, однак без них ще ніхто не зміг обійтися. Розібратися у фінансових питаннях, зокрема щодо правомірності зниження кваліфікаційної категорії бібліотекареві, оплати педагогічної роботи державного службовця допоможуть публікації цього номера журналу.

Також ви дізнаєтеся про особливості процедури укладання колективного договору; як слід вносити зміни в накази та контролювати їх виконання; відображати в обліку товари і послуги, отримані як благодійні внески.

Давня китайська мудрість стверджує, що шлях довжиною в тисячу літ починається з першого кроку. Якщо хтось із вас, шановні колеги, почувається нещасливим, нині час зробити перший крок у щасливий новий рік, почати вчитися бути щасливим.

Залишайтеся з нами, адже попереду багато цікавого! Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль