Організація навчання за екстернатною формою

27 лютого 2014 33
Зустрічайте лютневе число журналу «Заступник директора школи». Ви ознайомитеся з особливостями здійснення екстернатної форми навчання, проведення конкурсного відбору учнів до старшої школи, аспектами розвитку мотивації учнів та знайдете відповіді на найактуальніші запитання.

На шпальтах лютневого числа журналу «Заступник директора школи» ви дізнаєтеся, як організувати навчання, щоб школа стала майстернею думки, яка навчатиме учнів самостійно критично мислити, а слово педагога спонукатиме до глибоких роздумів; як відчути внутрішній світ кожної особистості і дібрати такі технології навчання, які надихатимуть учнів до самовдосконалення на користь собі та суспільству.

Вам неодмінно стануть у пригоді статті щодо розвитку мотивації учнів, організації роботи учнів із комп’ютером. Своїм перспективним досвідом із вами діляться колеги щодо проведення конкурсного відбору до старшої школи, організації навчання учнів за екстернатною формою, проведення дня самоврядування в навчальному закладі із залученням батьків. Звертаємо вашу увагу, що публікації в журналі доповнюють важливі практичні додатки, з-поміж яких: приклади оформлення наказів, протоколів, планів заходів, анкети, тести, комплекси вправ, рекомендації педагогам та учням тощо.

В очікуванні весни пропонуємо вам підготуватися до проведення декади екологічних знань, зокрема дізнатися, як ліпше розподілити обов’язки між педагогами, залучити учнів та їхніх батьків до загальношкільних заходів. Також учнів вашої школи, безумовно, зацікавить свято зустрічі птахів, що спонукатиме їх піклуватися про пернатих улюбленців, берегти навколишнє середовище, поглиблюватиме знання з екології.

Ви знайдете відповіді на безліч актуальних запитань, будете зростати професійно, творити й отримувати насолоду від праці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль