Шевченко і музика

26 лютого 2014 24
Лютневе число журналу «Учитель музичного мистецтва» присвячено вшануванню пам’яті Тараса Шевченка. На сторінках видання для вас підготовлено конспект тематичного уроку, прем’єру першої дії дитячої опери-казки та цікаві тестові завдання для ваших учнів.

Незабаром уся світова культурна спільнота відзначатиме 200-річчя від дня народження одного з великих українців, який поєднав у собі напрочуд багато талантів — поета-філософа, драматурга, прозаїка, живописця, гравера, фольклориста, етнографа.

Аби долучитися до вшанування пам’яті Тараса Шевченка, ми присвятили лютневе число журналу «Учитель музичного мистецтва» (02/2014) темі «Шевченко і музика».

Зокрема, до вашої уваги — конспект уроку музичного мистецтва для 6-го класу «Живильне джерело творчого натхнення Тараса Шевченка», який дасть вам змогу донести учням на уроці інформацію про те, яку роль відіграла українська народна пісня у творчому становленні поета. У захопливому художньому оповіданні ви разом із допитливою школяркою Настунею та її бабусею — вчителькою музичного мистецтва — відшукаєте відповідь на питання, чи був Шевченко справжнім кобзарем.

З розгорнутої, інформаційно насиченої публікації «Шевченкові сходинки до музичного Парнасу» ви дізнаєтеся, з якими видатними постатями петербурзької творчої інтелігенції поет був знайомий, і хто з його найближчих друзів-земляків присвятив йому пісню «Стоїть явір над водою». А для того, щоб ви змогли закріпити з учнями отримані знання про Шевченка як тонкого поціновувача музичного мистецтва, ми підготували для вас тестові завдання «Музична шевченкіана» та кросворди «Мистецька шевченкова проза».

Також до вашої уваги у цьому числі журналу — конспект відкритого тематичного уроку музичного мистецтва для 7–8-х класів «У пошуках червоної рути, або Вечір пам’яті Володимира Івасюка», який ви зможете присвятити 65-річчю з дня народження видатного пісняра. А для учнів початкової школи ми підготували приємний музичний сюрприз — всеукраїнську прем’єру першої дії дитячої опери-казки «Лісова школа» визнаного майстра української дитячої музики Богдани Фільц, яку можна розучити з учнями-першокласниками до свята Букварика.

Ознайомтеся з лютневим числом журналу «Учитель музичного мистецтва» докладніше.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль