Гарантований подарунок для вихователів-методистів

21 лютого 2014
60
Середній бал: 5 із 5

Передплачуйте щомісячний спеціалізований журнал з організації освітньої роботи у дошкільному навчальному закладі «Вихователь-методист дошкільного закладу» та отримайте корисний подарунок. Поспішайте! Пропозиція дійсна лише до 28 лютого!

Передплатіть у редакції до 28 лютого журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» на перше півріччя або на весь 2014 рік та отримайте у подарунок — КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста»!

«Вихователь-методист дошкільного закладу» — щомісячний спеціалізований журнал з організації освітньої роботи у дошкільному навчальному закладі.

На сторінках журналу:

  • рекомендації щодо організації освітнього процесу, методичної роботи
  • готові рішення щодо формування розвивального середовища
  • зразки оформлення методичної документації

Досвід роботи найкращих педагогів, рекомендації щодо роботи з батьками, сценарії тематичних розваг для дітей — усе це та багато іншого ви знайдете у кожному числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»!

У другому півріччі — ЕКСКЛЮЗИВНИЙ тематичний випуск «Організація дослідно-експериментальної роботи в ДНЗ».

Передплачуйте у редакції журнал до 28 лютого та отримайте у подарунок випуск 2013.3 «Проектна діяльність» КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для вихователя-методиста» — тематичного CD з шаблонами понад 100 документів для вихователя-методиста дошкільного навчального закладу. 

У випуску 2013.3 «Проектна діяльність»:

  • шаблони і розробки щодо підготовки та проведення засідань педагогічної ради
  • пам’ятки, схеми, покрокові алгоритми, що допоможуть ознайомитися зі структурою проектної діяльності, її ознаками та етапами реалізації
  • приклади проектів та сценарії заходів, які є їх структурними елементами
  • конспекти занять, роздаткові матеріали, аудіозаписи та презентації

Пропозиція діє лише для редакційних передплатників!

Покваптеся передплатити журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» у редакції до 28 лютого та гарантовано отримайте ПОДАРУНОК!

logo