У Києві відбувся захід для методистів з початкової освіти

14 лютого 2014 40
Методисти з початкової освіти взяли участь у заході, що був присвячений застосуванню новітніх технологій у щоденній роботі педагога. Представники напряму «МЦФЕР: Освіта» продемонстрували присутнім усі переваги таких інформаційних ресурсів.

13 лютого 2014 року в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за участі представників Цифрового видавництва МЦФЕР (Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку) проведено захід для методистів з початкової освіти.

На зустріч Лідія Ніколенко, доцент кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, запросила методистів з початкової освіти з різних областей України: Луганської, Житомирської, Одеської, Закарпатської, Львівської, Київської.

Керівник напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР Лариса Ільченко ознайомила учасників заходу зі структурою порталу освітян України «Педрада», його можливостями та практичним значенням для підвищення інформаційної компетентності педагогічних працівників, презентувала видання комплекту «Зразкова школа», а також новинки напряму «МЦФЕР: Освіта» — журнал «Учитель музичного мистецтва», експертно-правову систему «Expertus: Школа».

Головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Школа» Вікторія Третяк ознайомила учасників не лише зі структурою та можливостями системи, а й розповіла та продемонструвала, як швидко знайти потрібні документи та як працювати з ними.

Окрім презентації видавничих новинок напряму, Яна Поліщук, редактор-експерт КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», виступила з доповіддю-презентацією на тему «Документальний супровід внутрішньошкільного контролю». Присутні ознайомилися з можливостями експертно-правової системи «Expertus: Школа» та з роботою у програмі КОЗА-ДИСК.

Підбиваючи підсумки, учасники заходу дійшли висновку, що застосування інформаційних технологій значно полегшує щоденну роботу з паперами та економить час.

Відгуки учасників заходу


Видання напряму «МЦФЕР: Освіта» є надзвичайно цікавими і, що головне, корисними! З радістю співпрацюватиму та ділитимуся власним досвідом з колегами.

Олена БОЙКО,

районний методичний кабінет Баришівської районної ради,
Київська область

 

Усі видання напряму «МЦФЕР: Освіта», які передплачуємо ми, мають для нас велике значення, адже за їх допомогою ми консультуємо усіх педагогічних працівників нашого району. За це вам щиро вдячні!

Тамара ШЛЯХТИЧЕНКО,

районний методичний кабінет відділу освіти Тетіївської районної держадміністрації,

Київська область

Дуже корисний для роботи освітян портал «Педрада», де фахівці можуть не лише ознайомитися з новинами освіти, а й поспілкуватися з колегами та поділитися досвідом одне з одним.

Лариса МІЗЮК,

відділ освіти Білгород-Дністровської міської ради,
Одеська область

 

Мій інформаційний простір розширюється, а це дуже важливо у моїй роботі. Дякую!

Наталія ШАМІНА,

комунальний заклад «Луганський методичний центр»,
Луганська областьПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль