Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

В гостях у дитячого садка «Вишенька»

  • 11 лютого 2014
  • 38

Ми продовжуємо ознайомлювати вас із найкращим досвідом вітчизняної дошкільної освіти. Цього разу Міністерство освіти і науки України представляє фоторепортаж із дошкільного навчального закладу «Вишенька».

Продовжуємо публікацію серії фоторепортажів Міністерства освіти і науки України, що висвітлюють діяльність кращих дошкільних навчальних закладів країни. Цього разу МОН представляє колектив дошкільного навчального закладу «Вишенька» у м. Жмеринка (Вінницька область).

Цей дитячий садок працює вже понад 40 років. Нині його очолює Аліна Твердохліб, яка сповідує кредо: «Зустрічаючи вранці у дитячому садку кожну дитину ми маємо передати батькам: тут вашу дитину люблять, цінують, прагнуть створити найліпші умови для її гармонійного розвитку».

У дошкільному навчальному закладі «Вишенька» широко використовуються засоби медіа-освіти, створено банк інноваційних технологій, упроваджено в практику роботи технології психолого-педагогічного проектування.

Також тут запроваджено моніторингову систему оцінювання педагогічної діяльності з врученням сертифікатів «Майстер своєї справи»; якості підготовки груп до нового навчального року в оглядах-конкурсах «П’ять зірок»; «Золоту серію занять», як кращих зразків передового педагогічного досвіду. Для молодих спеціалістів успішно діє програма «Наставник». Щороку в конкурсі-рейтингу «Сім найвпливовіших жінок закладу» відзначають кращих працівників ДНЗ.

Варто відзначити,що у дитячому садку функціонують дві спеціалізовані групи для дітей із вадами зору. Корекційно-лікувальну роботу в спеціалізованих групах проводять тифлопедагоги, лікар-офтальмолог та медсестра-ортоптистка. У ДНЗ «Вишенька» обладнано спеціалізований ортоптичний кабінет для проведення повноцінного плеопто-ортоптичного лікування. Кабінет оснащено сучасною медично-лікувальною апаратурою, спеціалізованими комп’ютерними програмами для лікування зорових паталогій у дітей дошкільного віку.

Також керівництво дитячого садка обладнало індивідуальне робоче місце тифлопедагога, де систематично проводяться заняття з дітьми. Вони включають у себе вправи, що спрямовані на розвиток гостроти зору, кольоросприйняття, на формування координації рухів, орієнтування у просторі.

Тісна співпраця вихователів, спеціалістів, медиків та батьків забезпечує високу ефективність роботи цього навчального закладу. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк