Які перспективи експериментальної освіти в Україні?

7 лютого 2014 31
Чи є в Україні експериментальна педагогіка? Які її напрями представлені у вітчизняній освітній сфері? Як вплине дослідно-експериментальна робота на розвиток освіти в Україні? На ці питання спробували знайти відповіді фахівці своєї справи на зустрічі-дискусії у МОН.

6 лютого 2014 року фахівці з усіх регіонів України взяли участь у дискусії про стан експериментальної педагогіки та її значення в реформуванні української школи.

Зустріч відбулася під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського.

Під час заходу Міністерство освіти і науки України (МОН) прозвітувало про проведення ревізії всієї дослідно-експериментальної роботи.

У свою чергу, фахівці висловили свої думки та пропозиції щодо розвитку експериментальної освіти в Україні. Вони наголосили на необхідності створення цілісної системи експериментальної діяльності в кожному регіоні, відеотеки педагогічних експериментів, сприяння можливості врахування результатів завершених експериментів іншими навчальними закладами, повідомляє МОН.

Крім того, було прийнято рішення провести у серпні 2014 року Всеукраїнський фестиваль-огляд експериментальної педагогіки. Передбачено, що на ньому будуть представлені різноманітні напрями експериментальної педагогіки, зокрема система Монтессорі, Вальдорфська педагогіка, продуктивні школи, технологія веб-квест, проект «TheoPrax», космічні технології та інші.

«Експериментальна педагогіка — це покликання талановитих і небайдужих, тих, хто має крила. Їх треба берегти і шанувати. Саме вони разом з дітьми ведуть нас у майбутнє», — підсумував зустріч Борис Жебровський.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль