Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Проведено майстер-класи для директорів шкіл м. Сміла

  • 6 лютого 2014
  • 69

5 лютого 2014 року ми завітали на Черкащину та провели семінар-практикум для керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Адже підвищення інформаційної компетентності педагогів України — одне з пріоритетних завдань напряму «МЦФЕР: Освіта».

5 лютого 2014 року у навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 15» за безпосередньої участі представників Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області та Цифрового видавництва «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Україна» проведено семінар-практикум для керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Сміла Черкаської області.

Тема семінару-практикуму, що об’єднала близько півсотні учасників, — «Шляхи підвищення управлінської діяльності на сучасному етапі». Урочисто відкрили міський освітянський захід Наталія Незнанова, начальник управління освіти, молоді і спорту Смілянської міської ради Черкаської області, Наталія Сташенко, голова Смілянської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та Любов Бобришова, директор НВК № 15 м. Сміла.

Після презентації закладу «Школа вчителем стоїть» та виступу начальника управління освіти, молоді і спорту про актуальні завдання керівників щодо управління навчальним закладом учасників семінару-практикуму об’єднали у дві підгрупи і запросили до комп’ютерних класів. Під час майстер-класів з використання КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» та експертно-правової системи «Expertus: Школа» керівники шкіл і позашкільних навчальних закладів мали змогу не лише збагатитися корисною для щоденної роботи інформацією, а й створити документи за допомогою цих електронних продуктів власноруч.

Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», провела майстер-клас «Використання електронних продуктів і систем в управлінській діяльності». Після ознайомлення з каталогом документів, розміщених на диску, роботи в програмі, створення бази документів учасники семінару-практикуму дійшли висновку, що застосування інформаційних технологій сприяє оптимізації управлінської діяльності, економить час і значно полегшує паперову роботу.

Актуальною й інформативною стала лекція-презентація Вікторії Третяк, головного редактора експертно-правової системи «Expertus: Школа», на тему «Проведення атестації педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах». Представники напряму «МЦФЕР: Освіта» ознайомили присутніх з журналами та виданнями комплекту «Зразкова школа».

Перевершив найсміливіші очікування майстер-клас «Модель успішного керівника» Мар’яни Криворучко, Заслуженого вчителя України, заступника директора з навчально-виховної роботи НВК № 15. Василь Гончаренко, директор Смілянської загальноосвітньої школи – інтернату I–III ступенів Черкаської обласної ради, поінформував присутніх про проходження курсової перепідготовки у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

За словами учасників, такий формат зустрічі дає змогу поширити перспективний досвід, обмінятися свіжими ідеями, апробувати новітні технології, здобути і вдосконалити вміння, необхідні для поліпшення управлінської діяльності.


Відгуки учасників майстер-класів

Видавництво здійснює корисну і цікаву роботу з покращення організації діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. Дякуємо за майстер-класи з використання дисків і електронних систем в управлінській діяльності.

Василь ГОНЧАРЕНКО,

директор Смілянської загальноосвітньої школи – інтернату
I–III ступенів Черкаської обласної ради

Велика подяка за плідну роботу та допомогу в організації документообігу.

Вікторія ПІДМОГИЛЬНА,

директор загальноосвітньої школи
I–III ступенів № 11 м. Сміла

 

На дисках «Шаблони документів закладу освіти» та електронній системі «Expertus: Школа» розміщена корисна інформація, що допомагає в роботі та економить робочий час. Дякуємо за допомогу!

Тетяна КАРЛО,

директор НВК «Загальноосвітня школа I–III ступенів № 3 – Колегіум»

 

Журнали «Практика управління закладом освіти», «Заступник директора школи», видання «Шаблони документів закладу освіти», система «Expertus: Школа» дуже корисні, мають практичну спрямованість і є дійсно корисними для керівника.

Казимир АНТОНЕВИЧ,

директор загальноосвітньої школи
I–III ступенів № 13 м. Сміла

 

Творчому колективу напряму «МЦФЕР: Освіта» — творчих успіхів! Дякуємо, ваші видання — прекрасні, бо дійсно допомагають ефективно працювати.

Лариса ЯРОШИК,

директор Смілянської загальноосвітньої школи
I–III ступенів № 7

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк